• superhik
    11.1k
    Navedeno je vjerojatno u ugovoru o radu u stavci oko krštenja ugleda kluba.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Iz kluba su otpušteni glavni skaut Marijan Vlak, trener u Omladinskoj školi Jozo Bandić, direktor marketinga Tomislav Rukavina te skaut u Omladinskoj školi Dalibor Poldrugač. Svi oni su bili dio struje Damira Zorića, odnosno dio struje koja se nije pojavila na Skupštini.
  • Patak
    2.9k
    Piše da Bandiću i Poldrugaču nisu produljeni ugovori još u lipnju.
  • Jurki
    11.8k
    tocno.. isel sam jos jemput citati.. i bome..
    Nisam prvi put videl jer kad sam procital da je Vlak zletel..suza mi je krenula od srece.
  • boem
    309
    Dodano je naknadno dosta detalja u članak, prvotna verzija je bila nešto drukčija.
  • San Lorenzo
    16k
    Ono krme koje skviči već dva dana treba natjerati da okupi svih 80 skupštinara u jednu prostoriju, ako uspije, evo ja ću biti prvi za to da se skupština od ponedjeljka proglasi nelegalnom.
  • mali M
    5.2k
    Momci imam dva pitanja. Prvo je kako će i tko nadomjestiti ove skupštinare koji su dobili otkaz, drugo jel su unjeli u novi statut da skupštinari ne smiju bit iz kluba zbog sukoba interesa
  • Jurki
    11.8k
    po sadasnjem statutu IO imenuje clanove skupstine.
    I moguce je da ce ti novi skupstinari biti zaposlenici kluba.
    Edit: ovi koji su dobili otkaz u klubu nisu jos razrjeseni duznosti skupstinara.
  • miro
    4.4k
    Zorića još samo Plenki može spasit ako izda naredbu, a nije Plenki baš toliko glup
  • Jurki
    11.8k
    ne moze ni drzava bas silovat statut.
    Ako je 71 clan skupstine.. onda je 36 kvorum.
    Jedino ako misle iti na Mirogoj da traze mrtve da se izjasne..
  • superhik
    11.1k
    Glave ih je došao njihov vlastiti loš Statut
  • Pop corn
    8.4k
    To jesi li zaposlen u klubu ili nisi nema veze s time jesi li član Skupštine ili ne. Njih se može na nekoliko načina razriješiti. Dakle to je korak 2
  • vjeko1701
    8.4k
    Ukoliko postoje svjedoci ili dokazi da navedeni nisu došli na skupštinu radi sugestije iz Međugorja, onda se apsolutno može naći razlog za otkaz na račun narušavanja ugleda kluba i/ili opstrukcije rada kluba i to radi suradnje sa osuđenim kriminalcem.
  • kibic
    1.1k
    Prvi post na forumu pa vatreno krštenje. Al nema veze nek me se krene kritizirat i pljuvat. Ziher nisam "Dinamovac sa stažem" ko puno ljudi ovdje, al moram se složit s time da se z Možemo i Tomaševićem bratimit ne smije.

    Kad se već govori o tome da nije bitno 'ko je kako politički nastrojen, setil sam se odličnog komentara od pred dosta godina koji je netko napisal još na Facebooku grupe "Zajedno za Dinamo" u vezi novog statuta:

    "Član Izvršnog i Nadzornog odbora ne može biti član bilo koje političke stranke." Tu se naravno mora dodat: izuzev nekog iz Grada jer se to ne bu zaobišlo. I da se izbjegne blesavoća koju imamo sa predsjednikom države; stavit vremenski rok npr. "unazad godinu dana nije član bilo koje političke stranke". Onda možemo ozbiljnije pričat o ljudima kojima je Dinamo jedina politička stranka.

    Nije moje političko opredjeljenje najbolje, pa tako nije ničije. Ne krijem da Možemo smatram elementarnom nepogodom punom nesposobnjakovića, pa zašto ne bismo sve druge stranke isto tretirali, a ljude u Upravu kluba stavili koji stvarno pokazuju Dinamo kao jedini interes.

    Pozdrav svim Zonašima i fala adminima na odličnom forumu za okupljanje Dinamovaca i raspravu o klubu. Uživam u inozemstvu kratit vrijeme čitajući svakodnevno.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Ziher nisam "Dinamovac sa stažem" ko puno ljudi ovdje, al moram se složit s time da se z Možemo i Tomaševićem bratimit ne smije.kibic

    Tko, na koji način i kada se bratimi sa Možemo?

    Da li ti je prihvatljivo da Dinamo ili investitori grade stadion u Maksimiru u doba kad Možemo ima većinu u gradskoj skupštini i gradonačelnika?

    Misliš li da je Dinamom moguće upravljati bez komunikacije sa gradskom vlašću u Zagrebu?

    Smatraš li da bi Dinamo trebao odbiti donaciju Republike Hrvatske za stadion koja je moguća temeljem Zakona koji je Sabor nedavno usvojio?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.