• Pop corn
    8.4k
    Svaka cast Dubravku Skenderu na intervju-u za novu tv, kolko put ponovljena parola "najveci hrvatski nogometni klub", svaka cast!bbb medimurje

    Najvažnija "parola" je ipak statut kao zalog budućnosti demokratskoga kluba, a prošlost da se ostavi jer oni nisu u ovom tijelima da se bave prošlosti i podjelama, već konstruktivnim temama.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ako sw krene tj kad se krene u gradnju kranjceviceve, već će biti poznato dal je sve čisto oko zemljišta za gradnju Maksimira.

    I po stoti put se budem ponovio, ako je zemlja čista, kakve više Grad poslije ima veze sa stadionom. Grad osim zemlje neće ni centa više uložiti jer je tako iskominicirano ranije. Dinamo tj investitori i HNS će financijski sudjelovati u samoj gradnji. Samo sumnjam da će HNS dati za više od vrijednosti dva wca na stadionu.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne znam o kakvom hnsu pricamo, niti oni imaju novaca za takvo sto niti su govorili da ce ista investirat, mogu jedino opet travnjake svima izfinancirat
  • NORTE
    11.5k
    Senf ce si pripisat zasluge za oba stadiona iako ce Grad izgradit (tj. nadogradit) samo jedan. Da, on se rjesit papirologiju za Maksimir,
    ali koji gradonacelnik to ne bi napravio da vidi da zaista postoji inicijativa od strane Dinama za izgradnju istog?
    NitkoBitan
    e28048e567e78d99d0e7.jpeg
    15 godina gradonačelnik Zagreba, a stadion razine Ruande.


    Izgradi li se Kranjčevićeva onda će Dinamo ući u 22. stoljeće igrajući na tom stadionu baš kao što će i NK Rijeka ući u 22. stoljeće igrajući na ''pomoćnom terenu'' Rujevica. Bolje bi bilo da Dinamo igra u Zaprešiću dok se ne izgradi novi pravi veliki stadion u Maksimiru nego da nam prave ''novu Kranjčevićevu'' od 12-13 tisuća mjesta.Maksim Maksimirski

    Kranjča će navodno imati 10 tisuća mjesta.
    Priče o zagrebačkoj Rujevici su glupost.

    Uostalom, čekanje novog Maksimira će biti puno lakše na non stop ispunjenoj natkrivenoj Kranjči.
  • Ludovic IX
    7.3k
    I ako netko poslij3 osldustane od gradnje Maksimira, to će biti dinamo. Jer ce bit sve na nama. Dinamo će dobit stadion na korištenje 100g vjerojatno sa ustupanjem gradu za neka događanja i sl.

    Nakon 100g, ako dinamo bude još postojao , vjerojatno će već novi stadion bit na istom mjestu.
  • Dudu9
    816

    Prvo sve mora bit na gradu, tek onda skupština grada Zagreba mora dati to zemljište Dinamu, i onda opet projekti stadion hotel itd i opet grad mora odobriti izmjene i jos birokracije papira
  • Sajla
    5.1k
    malo da se odmaknemo od stadiona na temi uprave...
    znam da je ova teorija na jako klimavim nogama, ali svašta nešto se piše i priča, a nisam čuo da netko teoretizira o sljedećoj verziji događaja - Zorić se žali, jučerašnja skupština se zbilja proglasi nevažećom, vraćamo se na početak, kvorum se nikako ne može skupiti i gdje smo onda? kad se tako nešto slično dogodi na razini države (pad vlade, nitko nema većinu u saboru itd.) onda se ide na parlamentarne izbore i bira se novi saziv sabora (što bi bio ekvivalent skupštine). iako tako nešto nije predviđeno ni novim ni postojećim statutom (koliko znam) - ako dođe do takve krize upravljanja zašto ne bismo i mi imali "parlamentarne" izbore, pa da članovi biraju novu skupštinu među sobom? jer što je alternativa - gašenje udruge?

    možda je nekad bolje neke lude ideje zadržati za sebe, ali eto, palo mi na pamet, a o svačemu se već ovdje pisalo pa... ne znam ima li ikoji gradski ured/ministarstvo nadležnost narediti nešto slično, ali bilo bi zgodno kad bi tako nečim mogli zaprijetiti i Barišiću i Zoriću: nema kvoruma, nema dogovora - izbori.
  • vjeko1701
    8.4k
    Mislim da je u toj situaciji predviđeno gašenje udruge.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Zorić je Plenkovicev igrac, Plenki ga je gurao tamo gdje se mislilo da ce završiti, ali su ga zeznule zadnje skupštine i svi događaji.
    Tko drži ministarstvo sporta i sportsku inspekciju?
    Nazalost, nije nerealna opcija da se skupština proglasi nevažećom i da smo na početku opet.

    Ali ne želim biti pesimistican, nadam se da nista od toga i da idemo dalje sa pozitivom!
  • Sajla
    5.1k
    da, ali mi je nevjerojatno da bi se dozvolilo gašenje udruge zbog samovolje 30ak ljudi koji ne žele doći na skupštinu. a ne radi se o ribičkom klubu nego o udruzi s desecima tisuća članova koji ne žele gašenje udruge (a sljedeće godine ti ljudi glasaju na izborima nekoliko puta) i kad bi bilo političke volje, netko bi mogao odlučiti baš tako. ili ne bi... eto, teoretiziram "na glas"
  • vjeko1701
    8.4k
    Čak i da Plenković to hoće, bilo bi političko samoubijstvo...
  • Dudu9
    816
    Kako da nece HDZ pred izbore Ici sjeb Dinamo itd bas im to treba
  • Endeavour
    588

    Dajem točno 0.01% šanse da se skupština po bilo kojoj osnovi proglasi nevažećom.
    A u nekom paralelnom svemiru gdje smo bez kvoruma 6 mj., slijedi gašenje udruge. Ne mogu biti raspisani izbori kad to nije u statutu udruge.

    Biti će veselo na IO, kao što je @deda već nagovjestio, očekujemo da se nekoliko glava zakotrlja niz stepenice prostorija kluba.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Dragi moji dinamovci, izgleda da postajemo nogometni klub..

    Do sad smo bili import-export firma sa sportskom sekcijom.da malo karikiram ali nisam ni daleko od istine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.