• Patak
    2.9k
    ok, da u tom smislu da. Ali bi kao gradonačelnik grada trebao dati izjavu podrške za više od sto svojih sugrađana koji su u grčkim kazamatima.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Svatko od nas bi potpisao tako nesto. Ali kazem, Senf ce si pripisat zasluge za oba stadiona iako ce Grad izgradit (tj. nadogradit) samo jedan. Da, on se rjesit papirologiju za Maksimir, ali koji gradonacelnik to ne bi napravio da vidi da zaista postoji inicijativa od strane Dinama za izgradnju istog?
  • Nino Bule
    13.8k
    Pustimo šuplje price, da je to bilo lako napravilo bi se prije 20 godina, a ne da se tek danas sprema teren za takvo nesto, i nek si i pripise zasluge ako stvori preduvjete za stadion u maksimiru
  • FrenchMontana
    633
    Šta je ovo, jesi ti novinar medo? Truješ tu pa to nije normalno.
    Prvo podmećeš s Možemo pa te se poklopi da izmišljaš, a sad Rujevica.
    NORTE

    Ko prvo poklopio me nije nitko. Sve sto sam napisao je dobronamjerno propitkivanje, a potkrijepljeno je bilo i jednom fotografijom s facebooka.

    Sto se tice stadiona, takoder postavio sam pitanje da cujem kak se drugi osjecaju.

    Nema negative i nema podmetanja, molim samo da se cita s razumijevanjem pa mozemo nastaviti dalje.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Izgradi li se Kranjčevićeva onda će Dinamo ući u 22. stoljeće igrajući na tom stadionu baš kao što će i NK Rijeka ući u 22. stoljeće igrajući na ''pomoćnom terenu'' Rujevica. Bolje bi bilo da Dinamo igra u Zaprešiću dok se ne izgradi novi pravi veliki stadion u Maksimiru nego da nam prave ''novu Kranjčevićevu'' od 12-13 tisuća mjesta.
  • Nino Bule
    13.8k

    A di bi europu igrali ?
  • Facke
    3.6k
    Je je...kakuv stadion ljudi moji. Dok je Tomasevic na vlasti nebu se grad a crkvu nis dogovoril, te vam ja velim.
  • Zagreb1992
    1.7k
    I sad ajmo opet prebaciti lopticu na politiku...Nadam se da admini to miču u korijenu
  • bbb medimurje
    3.2k
    Svaka cast Dubravku Skenderu na intervju-u za novu tv, kolko put ponovljena parola "najveci hrvatski nogometni klub", svaka cast!
  • San Lorenzo
    16k
    Što možemo očekivati sa četveročlanom upravom, jel oni ostaju u istoj funkciji kao i zadnjih šest mjeseci ili će tu doći do (nužnih) korekcija?
  • Dudu9
    816

    Pa toliko sjedalica ima i Osijekov pampas, a i na kraju taj stadion ostaje za sve Zagrebačke klubove, niti se maksimir može odmah rušit i gradit kad još ni zemljište nije riješeno a di još natječaji za rušenje i građenje novog izmjene planova itd ima tu posla za Tomaševića
  • Bosskovitz
    12k
    Ali kazem, Senf ce si pripisat zasluge za oba stadiona iako ce Grad izgradit (tj. nadogradit) samo jedan. Da, on se rjesit papirologiju za Maksimir, ali koji gradonacelnik to ne bi napravio da vidi da zaista postoji inicijativa od strane Dinama za izgradnju istog?NitkoBitan

    Kažeš “izgradit ce samo jedan stadion” kao da se u svakom mandatu izgrade barem dva. Teško je objektivno o ovome voditi raspravu s nekim tko ima takvu profilnu, ali ajmo biti realni - u Tomaševićevom mandatu do sada je napravljeno više za novi stadion nego u 20 godina Bandićeve kriminalne vladavine, a nikad nismo imali ni veću podršku iz grada u nastojanjima da demokratiziramo klub. To su činjenice, bez politikanstva i pizdarija.

    A kad smo kod papirologije i “koji gradonacelnik to ne bi napravio” - Bandić ne bi. Od kad je ta ideja komuncirana gradu do Bandićeve smrti prošlo je oko 3 godine, a za stadion je napravljeno jednako kao i u gotovo dva desetljeća prije - ništa.
  • Captain America
    17.7k
    Što možemo očekivati sa četveročlanom upravom, jel oni ostaju u istoj funkciji kao i zadnjih šest mjeseci ili će tu doći do (nužnih) korekcija?San Lorenzo

    Po Gregurićevoj izjavi nakon skupštine je Šimić siguran (zasad).
  • Infinity
    16.4k
    Kranjceviceva ne zadovoljava uslove za HNL, a Zapresic zadovoljava?

    Mozemo mi igrati HNL i u Kranjci kakva je sad, eventualno iza jednog gola sklepati pet rodova neke polutribine za goste.

    Nova Kranjca se radi da bi Dinamo mogao Europu igrati u Zagrebu, a ne da nam bude malo ljepsa za HNL.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Teško je objektivno o ovome voditi raspravu s nekim tko ima takvu profilnu,Bosskovitz

    "Stadioni" su posljednji razlog zasto imam ovu profilnu. Zapravo uopce i nisu jer je Senf napredniji od Bandica po tom pitanju, kao i po pitanju pogleda na Statut.

    Da izgradi 5 stadiona u Zagrebu moj glas ne bi imao. Pa ni da izbaci mumiju naglavacke iz kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.