• Mali dioničar
    15.3k
    Ja sam ljetos vidio Naukovića s obitelji na misi u Gajcu.
    — Mali dioničar

    I đavao ide u Crkvu...
    bluelions




    Crkva u Gajcu je mala, a bude puno vjernika pa smo bili ispred crkve.

    Nisam napisao da je bio u crkvi nego na misi.

    Crkva kao institucija ti se piše početnim velikim slovom, a crkva kao gradjevina malim.
  • Keyser Soze
    10k
    Zorić opet veli da je neregularno :rofl:
  • Jurki
    11.8k
    Tu se raspravlja tko za koga glasa i kak je politicki opredijeljen.. jel ide na misu ili ne.
    Ljudi Bozji dal ste vi svjesni da se danas nije izabral io i no.. da bi klub najvjerojatnije otisel u kurac?
    Skupstini bi istekel mandat i onda game over.
    A vi se tu jebete s glupostima.
  • Brotnjo
    537
    haha ostao mi napisan komentar(tko zna od kada), nisam ga pobrisao a ni objavio za nešto što sam planirao :lol:
    Gledam zašto sam tagiran...
    Deda skidam kapu !
  • NORTE
    11.5k
    legenda kao PoldrugačOluja
    ?????

    Vlaku ovo nije uopce trebalo, umjesto da bude zapamcen kao jedna od najvecih legendi u povijestidinamozivivjecno
    Pa on je jedan od najvećih mamićevaca uopće, nije ovo ništa novo.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Znam ali kazem opcenito za tu situaciju.
  • Oluja
    4.3k
    zajebancija kompa
  • Mali dioničar
    15.3k
    Tu se raspravlja tko za koga glasa i kak je politicki opredijeljen.. jel ide na misu ili ne.Jurki

    Vidiš da ljudi imaju dvoznamenkasti broj upisa na Zoni i da ih nekaj žulja.

    Nek se naviknu.
  • IceMan
    2.1k

    Pa niko mu ne brani dolaziti na sjever.

    Al kak da onda on to pjeva, da je čuvar katoličke crkve? Onak ljudski… ?

    Isto kao da ja pjevam da sam ateist. Nebi to mogao pjevat, zapravo nebi ni dolazio negdje di se pjeva 5 pjesmi u 90 minuta da sam ateist.

    Jbg al to sam ja.
  • Jurki
    11.8k

    Ne znam kaj bi vise mislil.. zgleda bi nekima bilo drago da se nije izglasal io i no.
    Dinamo mora normalno funkcionirati.. a ak nekog nekaj žulja onda nek te frustracije rjesavaju prek inboksa.
    I nek se drze teme jer u temi o upravi sigurno nije bitno ko za koga glasa..
  • blue heart 72
    1.7k
    Ajde ljudi uživajte malo. Ovo je jedan naizgled mali kotačić, a u stvari bi mogao biti korak od 7 milja. Samo treba biti strpljiv, i ne se zalijetati. Igrati mudro, a to znači nekada biti spreman i na kompromis jer puno je toga u igri i bilo bi šteta da sada pokopamo sami sebe. Ja imam vjeru u naše dečke i mislim da bu to sve na kraju ispalo ok. Da citiram jednu talibansku izreku : "oni imaju sat, a mi imamo vrijeme"
  • deda
    32.7k
    Društvo korak po korak. Znam da vas zanimaju detalji, ali kao gospodin ne mogu s njima van. Reći ću samo jedno, možda nas ne čitate, ali vjerujem da će Vam netko prenijeti:

    Gospođo Vlatka držim vas za riječ! Sutra očekujem otkaze.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Danas je velik dan za navijače Dinama.

    Od srca čestitam skupštinarima iz redova povjerenika koji su napokon verificirani, a velika je stvar i ulazak dvije osobe u Izvršni odbor kluba.

    Svi koji godinama rade na ovome su zaslužili duboko poštovanje.
  • Oluja
    4.3k
    Al kak da onda on to pjeva, da je čuvar katoličke crkve? Onak ljudski… ?IceMan

    Isto kako netko ne dize desnicu na Lili Marlene, isto kako netko ne pjeva uvredljive pjesme i skandiranja prema drugim navijacima i grupama jer mu je od toga bitnija podrska Dinamu, isto kako netko ne pljesce dok svi drugi pljescu i isto kako netko ne pjeva bas sve pjesme nego one koje mu bolje leze.
    Ovdje ne govorim o sebi ali ima nas svakakvih, a svi smo tu zbog Dinama.
  • Jurki
    11.8k
    svaka čast na angazmanu na skupstini i za pitanja o boysima :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.