• FrenchMontana
    633
    naravno da ne mislim. No, to je simbolicna pjesma pa bi bio red da se shodno tome ne okrenemo od ideje kluba koji je prije svega gradanski i hrvatski. Nikada.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Ako se sa Kranjcom i Maksimirom odigra onako kako se nadamo onda ce to biti super.
    Uz pretpostavku da sljedece godine imamo novi statut, potraznja za ulaznicama ce rasti. Uz 'novi' stadion na Kranjci, koji je natrkriven i kapaciteta 10-12k vjerujem da ce dosta cesto biti rasprodan ili preko 90% kapaciteta, sto je vise nego odlicno. Za te dvije godine igranja tamo biti ce jako bitno imati godisnju ulaznicu koje ce sigurno biti ogranicene kolicinom, pa su sadasnji vlasnici godisnjih, i onih sljedece godine u boljem polozaju (tako da ocekujem vise godisnjaka sljedece godine).

    Elem, kada kranjca bude fino popunjena dvije godine, kada se otvori Maksimir sa 30k, ide boom sa novim godisnjim ulaznicama. Kranjca cesto raspordana, demokratskiji dinamo, i novi novcati stadion, natkriven, ugodan, fini wc-i, dobra ponuda ica i pica. Tu cemo imati vec pristojnu i zavidnu posjecenost.
    Barem prvu ili prve dvije godine, daljnju posjecenost ce diktirati uspjesi kluba :D

    Mozda zvucim malo optimistcno, ali po meni je to realno stanje, ako se obistini kranjca i maksimir.
    Za kranjcu sam sigurniji, jer nije tu samo Dinamo u pitanju. Dok za maksimir isto vjerujem, ali sa kojom godinom odmaka.
  • IceMan
    2.1k
    Znam da je skrenuto s teme, al za mene biti Bad Blue Boys znači biti onda i čuvar zagrebačke časti, katoličke crkve i Hrvatske.

    Ili ti nije mjesto na sjeveru.
  • NORTE
    11.5k
    Jesam ja jedini koji ima osjecaj da ak zavrsimo na Kranjci, zauvijek cemo zavrsit na Kranjci? U klasicnom hrvatskom, birokratskom i nesposobnom stilu.FrenchMontana
    Šta je ovo, jesi ti novinar medo? Truješ tu pa to nije normalno.
    Prvo podmećeš s Možemo pa te se poklopi da izmišljaš, a sad Rujevica.

    I dajte odjebite više s tom Rujevicom na zoni, nije vam ovo neki mali klubić da jedan dinamo i grad Zagreb imaju samo Kranjču s 10k.
    Ovo je najveći i glavni grad Hrvatske, nogometni centar i klub koji je "stvorio" uspješnu i jaku hrvatsku repku.
    Dok drugi grade stadiončine neće ni nas to zaobić i u tome se slažu i Grad i država i klub i savez.

    Ovo je najjači klub u Hrvatskoj koji je upravo riješio svoju upravljačku krizu i ide dalje u nove pobjede.
    hn20220824664106_6358195eb707d.jpg
  • Nino Bule
    13.8k
    Boze dragi glupe rasprave, prica ide u smjeru ko da je covjek u najmanju ruku deklarirani jugoslaven i komisionar stranke mozemo, a lik u prici oko dinama i borbi za demokratski dinamo 10 godina. Na kraju krajeva bori se za izbore na kojima ce te glasat ili necete za nekoga da oblikuje dinamo po vasim zeljama, ovo danas nisu bili izbori niti demokracija tako da mozete grintat ali koga god da se stavi nekom ce smetat jer nije izabran, i nije toga smo svi svjesni.
  • FrenchMontana
    633
    možemosi su primjer jednoumlja i diktaturePatak

    Zato i strahujem. Moze taj pajdo bit legenda najveca, s najboljim idejama na svijetu, al cim javno podrzavas takve klaunove, sumnjicav si mi na max.

    Nego, drago mi je da se danas sve odvilo kako se odvilo. Neki pomaci su tu, a ono sto je vazno je da se svi u klubu mogu malo opustiti. Neviden presing prije svake skupstine je i na svima koji rade u Dinamu, od trenera do igraca. Ovo je bio potreban mir pred derbi. Ajmo sad po vodstvo u prvenstvu koje ne bumo vise ispustili!
  • Droljo
    8.2k
    al cim javno podrzavas takve klaunove, sumnjicav si mi na max.FrenchMontana

    Koga treba podržati? Da zna čovjek za ubuduće.
  • FrenchMontana
    633
    Koga treba podržati? Da zna čovjek za ubuduće.Droljo

    Javno nikog. Dalje pitanja?
  • Droljo
    8.2k
    Dalje pitanja?FrenchMontana

    Ne. Dosta mi je
  • Brotnjo
    537
    Može li netko napisati zašto nema video prijenosa?
  • Benito
    879
    znači ako je netko ateist ili druge vjere, ne smije biti BBB i dolaziti na sjever?
  • Mali dioničar
    15.3k
    da, zamisljam Naukovica kak pjeva cuvari zg casti, katolicke crkve iFrenchMontana

    Ja sam ljetos vidio Naukovića s obitelji na misi u Gajcu.
  • bluelions
    323
    Ja sam ljetos vidio Naukovića s obitelji na misi u Gajcu.Mali dioničar

    I đavao ide u Crkvu...
  • xavier
    12.1k


    Ovaj put novinari nisu ni bili unutra nego u prostoriji pored i pratili putem video linka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.