• Bosskovitz
    12k
    Jesam ja jedini koji ima osjecaj da ak zavrsimo na Kranjci, zauvijek cemo zavrsit na Kranjci? U klasicnom hrvatskom, birokratskom i nesposobnom stilu.FrenchMontana

    To će biti na klubu u tom trenutku, neće imati veze s ostalima.

    Ja se, najiskrenije, jako veselim cijeloj priči s Kranjčevićevom. To se s marketinške strane može tako genijalno iskoristiti - činjenica da će se za toliko utakmica nekoliko godina tražiti karta više - da možemo ljudima stvoriti mentalnu sliku Dinamove utakmice kao nečega što je prestiž, gdje želiš biti, sušta suprotnost od Mamićevog dijeljenja karata, kapa, kobasica i šalova. Ta Kranjčevićeva je prilika kakva se događa jednom.
  • NitkoBitan
    17.7k
    A u Rijeci nisu bili ugovori ovi oni? Nisu ni trebali srusit Kantridu, naprosto je politickim razlozima izgubila licencu za 1. hnl i tjt.

    Da je moderne Kranjce vec sada Maksimir bi mozda izgubio licencu zbog par kamencica kaj su pali na zapadu :sweat:
  • Jurki
    11.8k
    vec je objasnjeno hiljadu puta koja je razlika između ove dve price.
    Edit: @Ludovic IX je napisal par postova prije u cem je razlika.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Trenutak je da neki u klubu dobiju otkaze!
  • Mr Anderson
    8.2k
    Imao sam tekmu pa tek sad čitam vijesti sa skupštine, ispričavam se ako ponavljam već napisano. Nadam se da je ovo neki novi početak, nije još sve bajno i sjajno, ali pošto sam nepopravljivi optimist vjerujem u bolje sutra i klub kakav smo oduvijek željeli.
    P.S. Deda, svaka čast, čitam da si bio jako aktivan.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Ma nece oni zavrsit kranjcu u tih godinu i pol nema sanse nikakve. Realnije mi je da na Kranjcu selimo tek 2026 i da tek tad rusimo Maksimir i za jedno 2 godine izgradimo novi stadion.
  • Nino Bule
    13.8k
    Trenutak je da neki u klubu dobiju otkaze!marcio amoroso

    Bandic i vlak davnih dana
  • marcio amoroso
    36.6k

    Svi koji su na onoj listi.
  • Mali Zeus
    13.2k
    tak i ja, prvo kranjča pa onda Maksimir. Na sljedećoj skupštini statut treba doći na red.
  • flexXy
    2.3k
    Iduci zadatak naguzit Barisica i Perasicu iz kluba
  • Jurki
    11.8k
    Pitanje za ove upucenije.. dal ce ovi koji su “markirali” skupstinu dobiti ispisnicu iz clanstva zbog opstruiranja rada kluba?
  • Mali Zeus
    13.2k
    A ove priče ljevičari ne ljevičari bi usporedio s 1991. Da smo tad gledali tko je tko sjebali bi nas srbi u par mjeseci.
  • FrenchMontana
    633
    da, zamisljam Naukovica kak pjeva cuvari zg casti, katolicke crkve i Hrvatske zajedno s nasim vrlim gradonacelnikom. Super momak, vodi si ga doma. Moguce i da cita ovo, pa mu porucujem da se skulira i ne slizava s tom nakaradnom ekipom ako zeli imati utjecaj u nasem Dinamu, jer u protivnom ne bu dugo izdrzao. Btw, pive su mu dobre.
  • Mali Zeus
    13.2k
    malo si već dosadan.
  • Nino Bule
    13.8k

    Vjerujem da bez tvoje podrske nece dugo izdrzat, svakako jedan od bitnijih faktora tko bi trebao u organe kluba a tko ne. Pametno pises molim te javi nam se cesce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.