• NitkoBitan
    17.7k
    Barisic je na Skupstini rekao da nis od Kranjce prije 2025.? Jel tu mislio na pocetak radova il? Ak se ne varam Senf je "obecao" da do ljeta 2024. krecu radovi...
  • austrijanac
    4.1k
    pomaknuto za godinu.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Kaj nije rekao da bi radovi trebali krenuti u proljece 2024 i stadion bi bio gotov za godinu i pol (jesen 2025)??
  • Jurki
    11.8k
    “ selidba u Kranjčevićevu kao prijelazna faza kasni i neće biti realizirana prije 2025. godine.”
    Po ovome bi se dalo zakljuciti da se selimo 2025.
  • Noel
    6.4k
    To bi bilo negdje 2027 onda novi Maksimir. U najboljem slučaju govorimo.
  • by-tor
    191

    S obzirom na to kak stvari idu u ovoj državi, puno preoptimistično
  • FrenchMontana
    633
    Jesam ja jedini koji ima osjecaj da ak zavrsimo na Kranjci, zauvijek cemo zavrsit na Kranjci? U klasicnom hrvatskom, birokratskom i nesposobnom stilu.
  • dzis
    816
    Nadam se da se neće dogoditi "Zagrebačka Rujevica".. Ali nemojmo negativu, barem ne danas. Danas je predivan dan
  • IceMan
    2.1k


    Taman se pomaknu pred nove izbore. Da se stigne iznova nanovo obečat.
  • Bruh
    956
    to sam bio napisao jednom... napravit će kranjčevićevu srušit maksimir neka zaverzlama oko gradnje a onda promjena gup-a u stambenu zonu
  • Bosskovitz
    12k
    Barisic je na Skupstini rekao da nis od Kranjce prije 2025.? Jel tu mislio na pocetak radova il? Ak se ne varam Senf je "obecao" da do ljeta 2024. krecu radovi...NitkoBitan

    Plan za Kranjčevićevu je bio da se krene u proljeće 2024. i da bude gotova do jeseni 2025. Nije moja struka, neki ljudi mi kažu da je to posve realno, drugi da je posve nerealno, svi su malo subjektivni jer ili glorificiraju gradsku vlast ili ju napadaju puno više no što je zaslužila. Meni se, čisto laički kao nekome koga tema zanima pa pratim što se događa, čini da taj plan nije nerealan.

    Maksimir, doduše, može do onda biti već u fazi rušenja, ako se sve napravi na vrijeme. Do jeseni 2025. je više nego dovoljno vremena da se riješi sve s gradom, provede natječaj za stadion i pronađe izvođača radova za rušenje, a do proljeća 2026. i dovrši sve za početak izgradnje novog stadiona, a tu je onda 2027. optimističan scenarij, ali 2028. ipak malo realniji.
  • dZg1986
    520
    Nisi, mislim da se vecina dinamovaca toga pribojava
  • Papastrumf
    12.4k
    Bilo tko imalo ukljucen u ovu nasu dugotrajnu borbu vrlo dobro zna tko je Ivan Naukovic i sto je sve dao za nasu borbu i cilj.

    Ovih par debila koji ga prozivaju ovdje nemaju pojma tko je on jer ocito kurca nisu napravili sve ove godine.

    Rijetki su u ovoj borbi stali javno, imenom i prezimenom kontra zla, Ivan je jedan od njih.
  • Jurki
    11.8k
    Ako netko misli da ce Dinamo otici s Maksimira “na rijec” taj nist ne kuzi.
    Pa potpisuju se ugovori di se sve uglavi i dogovori.
  • Ludovic IX
    7.3k
    kakve veze vlasništvo kranjceviceve ima i zemljište koje će dinamo dobit na 100 godina? Rujevica je izgrađena privatnim novcem, ne gradskim .. i dana rijeci na korištenje na 50 godina.

    Malo treba pročitati, raspitati se, informirati se prij3 nego se ovdje nešto napiše.

    Broj postova kojih netko ostavi u jednom danu ne povećava privid pameti kod istog..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.