• Mrvica
    3.9k
    Koja je ljepota vidjeti kmečanje narkomanovih sljedbenika po društvenim mrežama. Dugo nisam imao ovako lijep dan.
  • FrenchMontana
    633
    ne, ja sam jedan od mnogih ispravnih. Ma neka istrpio bih i ljevicare, dapace ima i dobrih i losih, ali Mozemovci u Dinamu i to preko ledja navijaca… Pitaj momke jucer s istoka kaj misle o tome pa se vrati na forum. Cekam.
  • Droljo
    8.2k
    CekamFrenchMontana

    Čekaj. Bmk ko je kakvog opredjeljenja..
    Nebum dalje ulazio u raspravu. Drž se
  • Zagi
    7.7k
    "Grad je obećao Dinamu da će kao privremeni dom koristiti Zagrebello"
  • Endeavour
    588
    Danas je bio (i još je) izuzetno bitan i dobar dan za Dinamo.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Dobro je, nakon 20 godina diktature, divljačkih ispada, afera na tjednoj bazi, gaženja identiteta kluba, šurovanja sa četnicima, tjeranja navijača, mislim da ćemo nekako naći snage preživit Možemovca u Izvršnom odboru.
  • FrenchMontana
    633
    ma da, jedva cekam zastavice u duginim bojama i predstavnike dinama na prideovima. Dinamo to nije i ne smije nikada postati. Evo prolazi me jeza dok samo pomislim da moj klub gura takve nakaradnosti, kao sto ih guraju svi klubovi na zapadu. Ovo je zadnje od mene na temu gospodina, zelim svu srecu novim ljudima u Dinamu i da se napokon zna tko pije, a tko placa. A neko prociscenje kadrova ce doci s vremenom. Veselim se tome.
  • Jurki
    11.8k
    mora se uvijek netko najti ko ce srat.
    Nemoguce da prejde bez toga.
  • Zambatine škude
    2.6k
    ma da, jedva cekam zastavice u duginim bojama i predstavnike dinama na prideovima. Dinamo to nije i ne smije nikada postati. Evo prolazi me jeza dok samo pomislim da moj klub gura takve nakaradnosti, kao sto ih guraju svi klubovi na zapadu.FrenchMontana

    Ti si dečko dragi kompletna budaletina
  • Bosskovitz
    12k
    Nakon Glave samo nam ljevicari trebaju u klubu za kompletan cirkus.FrenchMontana

    Dinamu trebaju Dinamovci kojima je - kada se radi o Dinamu - na prvom mjestu upravo Dinamo. Na tribinama, na terenu, u tijelima kluba - Dinamovci. Jesu li oni mimo toga ljevičari, liberali ili desničari, jesu li katolici, muslimani ili ateisti, jesu li bijeli, žuti ili crni - to je nebitno.

    Dinamo nije politički klub i da odgovorim na tvoje pitanje: da, trebaju nam i ljevičari i desničari i svi oni koji vole Dinamo. Ako voliš Dinamo i želiš mu dobro, a možeš mu pomoći svojim znanjem, vještinom ili bilo čime - vrata Dinama ti trebaju biti otvorena. I potpuno je nebitno koja je tvoja politička preferencija dok god tu preferenciju ne guraš kroz klub.
  • IceMan
    2.1k
    Ne mislite valjda da će “Možemo” stati na našu stranu, i da će sadašnji gradonačelnik nešto napraviti po pitanju kluba odnosno navijača.

    Kao što nikad nisu ni Bandić ni HDZ ni SDP…


    Jedino kad su nas trebali.
  • FrenchMontana
    633
    [
    I potpuno je nebitno koja je tvoja politička preferencija dok god tu preferenciju ne guraš kroz klub.Bosskovitz

    Sve si rekao. Nadam se da bu bilo tako.
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Covjek nije mozemovac nit se bavi politikom. A to sto netko ima potrebu otvarati pricu o tome, to je njegova sramota.

    Momak je medu prvim sponzorima futsal Dinama, 100% je ukljucen u pricu oko statuta 10ak godina, izlozio je sebe, svoje ime i svoj posao da bi doprinio ideji koju svi dijelimo da bi netko srao na temelju toga sto je glasao tako kako je glasao.
  • FrenchMontana
    633
    jak si preko tipkovnice. Admini pustite ga, nek se veseli.
  • Zagi
    7.7k
    Dobro rekel je kaj je htio, obečao da je to njegovo zadnje.
    I to je demokracija , sloboda govora itd itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.