• Mali Zeus
    13.2k
    Deda ubija na skupštini. :strong:
  • Mrvica
    3.9k
    Samo ću reći, Deda je IKONA!
  • Crusades1986
    12.5k
    Neopisiv je osjećaj vidjeti prave, poštene i istinske Dinamovce u klubu bez obzira koliko ih je.
  • Krizy
    43.6k
    - Teško mi je od vas nešto zahtjevati, ali mislim da možete kroz neke kanale doći do države i pravnih lijekova tražiti veću zaštitu naših dečki u Grčkoj. Netko je poginuo, užas. Ali ako naših 100 ljudi zaslužuje tamo biti zatvoreno mjesecima, onda ne znam što. Ne zaslužuju ovakav tretman od države, oni ne rade sve kako bi zaštitila naše dečke. Nikad nisam vidio da se netko prema nama ponaša kako se AEK službeno odnosio prema našem klubu, nedopustivo - poručio je još jedan predstavnik navijača Igor Kalabek. :clap:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Di je sad Ivica Medo.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Vlaku ovo nije uopce trebalo, umjesto da bude zapamcen kao jedna od najvecih legendi u povijesti proda se za pare onom kriminalcu
  • Bosskovitz
    12k
    Osjeca se kao pobjeda, je li pogresno?Blue Austrian

    Život nije hollywoodski film, ratovi se uglavnom ne dobivaju jednom epskom bitkom nego mnogim malim bitkama - ovo je jedna od njih. Saša koji je ušao u NO je jedan od najispravnijih ljudi i ovo je velika stvar za sve nas koji volimo Dinamo i želimo da bude klub kojim se svi možemo ponositi bez knedle u grlu. Ništa još nije gotovo, ali nastavljamo u pravom smjeru, a i mediji će ovo prepoznati jer bilo je guranja narativa kako "BBB hoće preuzeti klub" i "huligani hoće ovo i ono", a ljudi koji ulaze s navijačkih lista u strukture kluba su oličenje profesionalizma, poštenja, predanosti... kad smo govorili o duhu Gradjanskog - to je to, da budem malo romantičan.

    Ovo je dobar dan. Još ima puno posla, ali hvala svima koji su se naradili da do ovoga dođe.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Dal ce se medo ispricati za konstantno trovanje svojim clancima o povratku mamica?
    Dal ce zadrzati svoj posao 'glavnog kolumnista dinama'?
    Dal uopce dise taj covjek? Zna li se kaj?
  • bluepower86
    953
    Medo i Les kmeeeee
  • Jurki
    11.8k
    na aparatima.
  • Nino Bule
    13.8k
    Medo je toliko glup da je mjesecima radio za mamicevce bez da to jadan i zna, bas gnjida najnize vrste
  • austrijanac
    4.1k
    Mala pobjeda, idemo dalje.

    Drzimo za riječ mumiju da ce usvojit statut i demokraciju poštenu.

    Inače idemo ispočetka.

    Deda skidam kapu.
  • Beky
    23
    Bravo Deda ljudino
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Šta je izjavio , na poslu sam nisam nigdje našao?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.