• vjeko1701
    8.6k
    Ako je zbilja dogovor s Brunom da ide na ljeto, Kramarić bi nam sjeo ko budali šamar. Ako Petko i ostane, on je igrač s kojim može igrati i s kojim bi se sprdao s HNL obranama.
  • Lynx17
    4.1k


    Koliko cemo dobiti za ovaj transfer? :chin:
  • Sajla
    5.1k
    Koliko cemo dobiti za ovaj transfer? :chin:Lynx17

    navodno Tottenhamovi navijači pišu da je mali 10x bolji od Gvardiola, pa onda valjda 10x više ili blizu milijardu eura? :rofl:
  • Mrvica
    4k

    Tottenham i dalje sanja titulu, Vušković bolji od Gvardiola 10x
    Poznata priča ali na britanski način? :lol:
  • Sajla
    5.1k
    čak i bijeli dresovi jednih i drugih...
  • Jurki
    11.8k
    prije ce Sava poteci Londonom nego Tottenham biti prvak Engleske.
  • Paggini
    22k


    Kad im ne daju suci da budu prvaci!!! FA PEDERI!!!!!!! SHEIKH MANSOUR LOPOVE!!!!!!!!
  • Jurki
    11.8k
    FA you faggots you fucked football..
    ne zvuci tak dobro kak Hns pederi nogomet ste sjebali.
  • Nino Bule
    13.9k
    Vidim na sosu su udari u ajaxu, ne bi bilo lose na zimu pokusat rjesit pitanje lijevog beka s njim, nije ni on bez emocija prema zagrebu i dinamu, malo je zaglibio i mislim da bi mogao aktivirat karijeru kod nas bez problema, ponudit ajaxu 4 milje europa i sta bude, pogotovo ako bude na udaru navijaca i zele ga van iz kluba to ce nam bit najveca sansa da ga vratimo.
  • Zagi
    7.9k
    Uopče nije loša niti toliko nerealna ideja.
  • Infinity
    16.5k
    Tesko da bi ga oni dali za pola cifre koju su oni iskesirali prije par mjeseci, a jos teze da ga mi mozemo placati. Zeljeli su ga Roma i Sevilla ovo ljeto, imao bi on ponuda i na zimu sigurno.

    Bolje da gledamo stopere.
  • Facke
    3.7k


    Male previse sejnas. Ima 2,5 miljuna place i kak bi mi njega uspeli nagovoriti da se vrne u Zagreb. Levi bek resen s Bornu Sosu? Sigurno ne. U Stuttgartu su navijaci sretni kaj je presel. On nema pojma kaj znaci igrati obranu. Orijenteran je same prema napred , a v obrane je propuh.On je po mene vise levi vezni nek obrameni igrac.
  • Nino Bule
    13.9k

    Kazem treba pratit situaciju, svjestan sam da ako bude igrao nemamo sanse jer ce se pojavit netko iz liga petice, ako zavrsi zakovan na klupi u sljedecih par tjedana ne znam bas da ce roma i sevilla doci, mozda ko brekalo bude imao ponudu nas i tipa fiorentine, mi mu mozemo dat milju eura i da se vrati u zagreb, sigurnu minutazu i siguran euro, oni mu mogu dat 2 milje eura i mozda ima istu epizodu ko u ajaxu i izvisi za euro.

    Tu je puno ako, da on u ajaxu prakticki 3 mjeseca ne igra i da se u njemu probudi zelja za povratkom ali ako se ne pokusa sigurno nece doci.
  • Orc123
    8.2k
    Steta da nismo uzeli onog Kosovara Albiona Rrahmania....mlad napadac, reprezentativac. Kosovari talentirana nacija za nogomet. Momak otisao za pisljivih 600tis u rumunjski rapid, 3. Na tablici, tamo u 4 utakmice 6 golova i asistenciju! samo radi usporedbe, za taj novac doveli smo 28godisnjeg Brodica kome je najveci domet Varazdin! Ovo je bio low risk transfer, htjeli smo ga ali nismo riskirali! Nikakav novac je bio u igri....nebi bio 1. Napadac ali zalog za Buducnost definitivno i svakako vise bi imao smisla od Brodica!
  • Šteco
    686
    23 godine, više to nije tako mlad, ali ok... Do sada ništa posebno nije pokazao. Da je cent plaćen za njega većina bi rekla kaj je ovo, kakva su to pojačanja, sad kad je kao tamo kao dobro krenuo, to se trebalo riješit. Kao, bio najbolji strijelac kosovske lige sa 16 golova i to je neka referenca... Jbt Tolić je izdominirao SLO ligu, niko ga od ozbiljnih klubova nije pogledao. Jer su to smiješne lige, to je jednostavno tako...

    Neću reći ko je bolji, Brodić ili kosovar, to ni ne mogu jer ovoga nikad nisam gledao niti čuo za njega donedavno kad je navodno povezivan s nama. Ali ja bi prije uzeo Brodića, bez razmišljanja, da me neko pitao "ili ili" prije mjesec dana. Taman kosovar bio tri puta jeftiniji. Ma i sad bi prije uzeo Brodića, ako je to jedini izbor koji se nudi. Eto, toliko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions