• Jaro
    7.4k
    Nista se ne zna. Jbg - klub je ustrojen tako da njime vlada Zdravko Mamic i da nitko previse ne talasa... Sada vidimo posljedice toga. Govna nema, ostali samo "tarzancici" koji vise na dlacicama i nikako se ne daju ocistiti...
  • mali M
    5.2k
    al ja to ne kužim, u čemu je problem, uzima se u obzir povjerenici sa najvećim brojem članova, šta se tu ima verificirati.. šta oni prošli sjede u skupštini dok im se ne kaže, sori, slabi ste bili izađite van, a vi novi uđite nutra... zna se brojke i doviđenja...
  • The Undertaker
    5.4k
    Kvorum se računa sa njima. Dakle, prvo ih treba verificirati (ma što to značilo) a onda provjeriti kvorum. Ako ga ima, zaključati vrata da nitko ne može izići dok se ne izglasa IO i NO.
  • Pop corn
    8.4k
    Ako ga ima, zaključati vrata da nitko ne može izići dok se ne izglasa IO i NO.The Undertaker

    ali onda trebaš i dodatne osobe. jer osim čuvara ključa (sjetih se sada Milasa kao čuvara državnog pečata), trebaju i ti koji će dizati ruke ovim zaključanima. kaj ak su u prostoriji a ne dižu ruke, tad je baš bezveze uzimanje zraka u prostoriji....
  • The Undertaker
    5.4k
    Mislim da nije tako. Za kvorum treba biti prisutan minimalno 41 skupštinar. Za odluke je dovoljno 21 odnosno polovica prisutnih (sve dok postoji kvorum). Mirko sigurno ima 21 skupštinara pod kontrolom.
    Dakle, da parafraziram, vaše je samo da se pojavite, ostalo je na Barišiću.
  • Jaro
    7.4k
    prema Zoricu, Mumija mora imati 41 nazocnog BEZ novih povjerenika...
  • bbb medimurje
    3.2k
    Znaci bez kvoruma nema izvrsnog i nadzornog odbora, bez toga nema kredita u banci, nema za place igracima
    Sve ljepse od ljepseg...
  • Mrvica
    3.9k
    Batina je izašla iz raja :angry:
  • Keyser Soze
    10k
    Samopromocija bitnija od kluba za kojeg, kako kažu, navijaju od rođenja.
  • NitkoBitan
    17.7k
    Prava udruzena zlocinacka organizacija. Nema tu ljubavi prema klubu, samo interes koji nadilazi legalnost.
  • Pop corn
    8.4k
    Dakle, da parafraziram, vaše je samo da se pojavite, ostalo je na Barišiću.The Undertaker

    a onda je sve ok.... bezbrižno se okrećem pitanju stadiona i fan shopa na Zračnoj luki....

    bez toga nema kredita u banci, nema za place igracimabbb medimurje

    upoznaj me s bankarom koji kolateral traži u postojanju IO i NO, a ne u nekom pravom financijskom osiguranju iznosa koji posuđuje. imam par ideja da mu predočim za revolving kredit
  • bbb medimurje
    3.2k
    upoznaj me s bankarom koji kolateral traži u postojanju IO i NO, a ne u nekom pravom financijskom osiguranju iznosa koji posuđuje.Pop corn

    Referirao sam se na clanak na vecernjem
  • Pop corn
    8.4k
    Referirao sam se na clanak na vecernjembbb medimurje

    Ja samo ironijom pokušavam dokučiti koliko je spinova, priča, uvjeravanja aktualno i bit će ne do 17:59, već do 18:01. A vjerovati ne možeš nikome.

    I onda na sve to te priče u medijima.... polako, ne gristi ulicu na svaku baš pričicu u medijima
  • Jaro
    7.4k
    bez toga nema kredita u bancibbb medimurje

    ovo je jedna od vecih gluposti nasih medija. kakve veze za banku ima IO, NO ili koji k.
    Klub ima trenutnu upravu koja se bavi ovakvim stvarima, ima i potrebne instrumente osiguranja (novci koji ce stizati sljedecih X godina od ovih transfera). Obican (los) PR spin dupelizaca iz Vecernjaka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.