• Gelipter
    3.7k
    ma htio sam napisati još jedno 50 psovki u upisu pa sam se u zadnji čas zaustavio pa možda djeluje blesavo i nepotpuno kaj sam napisao :sweat: :angry:
  • Antonio bbb
    257
    Tocno to, nadam se da bu se orilo i s istoka i sa zapada “Rudeske picke”
  • Gelipter
    3.7k
    Pripuze pognoji Mirogoj odma do svog kolege!
  • deda
    32.8k
    Ma ovo je čista indolentnost, lijenost i nemar, nema razloga za mržnju dečki.
  • Gelipter
    3.7k
    nadam se da ovi epiteti neće krasiti Dinamovog navijača danas i da će nas, pogotovo sad, što više kupiti karte koje se još mogu uzeti i da visoka cijena karte neće otjerati one neodlučne.

    Mržnja je autodestruktivna, više prijezir osjećam, a protiv Rudešana nemam nikaj već protiv njihove uprave.
  • Patak
    2.9k
    Da podsjetim da su otjerali male Rudešane iz otvorene škole ovog ljeta iz kluba jer se oni guraju u elitu pa im želim da ih napunimo da shvate da nisu neka elita...
  • peša
    74
    Sada su ulaznice i za zapad povukli s online prodaje, hahahah.
    Kakve bukve od ljudi.
  • Muka
    357
    Ovo nije slučajno. Namjerno rade i opstruiraju. Sad je li zajedno s policijom ili ne, ne znam. Ništa čudno za pripuzov klubić.
  • Joza
    455
    Opet su stavili zapad u onlajn prodaju.
  • deda
    32.8k
    Nakon što ih je Index oprao
  • Keyser Soze
    10.1k
    Na stadionu se moze isprintat karta?
  • deda
    32.8k
    Da, platit ćeš to 3 eura. Još jedna jagodica na vrhu šlaga na vrhu torte od Rudeša.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Mozda postoji neki zonas sa printerom doma :grin:

    Printa za euro kartu, jeftinije od Rudesa a nas je covjek, business is business.

    Sumnjam da ista od kopiraona radi nedjeljom.
  • DrawTube
    5k
    Nadam se da će dogodine printanje naplacivati Dugopolju i Orijentu
  • criticus
    2.3k
    Previše mi je nešto kukanja oko ulaznica tu s obzirom da je jos skoro 2500 neprodanih. Kad sve pokupujemo imamo pravo na zalbe. Rudes je neposlozen klub i sve ovo sto rade ne rade u prkos Dinamu nego jer su neposlozeni za prvu ligu. Zato ce se i ekspresno vratit u drugu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.