• deda
    32.8k
    878
  • deda
    32.8k
    Stvarno dođe čovjeku da se zapita za koji vrag se taj nogomet uopće igra :groan:
  • DrawTube
    5k
    Valjda će doći k sebi i otvoriti to sutra za online prodaju.

    Gnjidice, ispočetka sam navijao da Lokosi ispadnu a oni ostanu 2. zg klub u hnl a sad su mi se zgadili skroz
  • rob ljubavi
    868
    Jesu ovi realni? Mrtvi debili
  • Antonio bbb
    257
    ne kuzim kak netko moze bit tak neprofesionalan, nevjerojatno…
  • NitkoBitan
    17.9k
    Nek isprave gresku stavljanjem u prodaju karata za istok i na blagajni kod stadiona.

    Procitao sam i da naplacuju printanje karte 3 eura na blagajni :sweat:
  • Antonio bbb
    257
    Jel ima netko info oce pustit istok ponovo u prodaju?
  • Muka
    357


    Radi menadžera i sličnih. Njima je najdraže kada nema nikoga na stadionu. Pa Mamić i ostali su bili najsretniji kad je bio bojkot i nikoga nije bilo na stadionu. Što mislite radi čega su represije i sl.?

    S obzirom ko je vlasnik tog Rudeša, želim im duboki ponor u marjansku brazdu i nikad više da se vrate.
  • deda
    32.8k
    Ma ja nikom ništa ne želim, ali ovdje se očigledno radi o nedostatku sluha za publiku. Zašto online prodaja može danas biti za zapad, a za istok ne? Pa ne igra se protiv Crvene Zvezde?

    Nažalost dobio sam odgovor iz kluba da prodaje danas za istok biti neće.
  • ksapi
    2.9k
    Treba im zabit 7 komada danas, prvo one gluposti s obilježjima, sada ovo..
    Kao da ne žele zaraditi koju kunu više od ulaznica, ovo im je jedna od rijetkih prilika u sezoni za to. Jebu nas, ali i sami sebe u mozak
  • deda
    32.8k
    Eto da zabilježim da je do ovog trena prodano 1.915 ulaznica.
  • Gelipter
    3.7k
    Sad svi nek kupe za zapad koji nisu uspjeli za istok pa nek se ori sa svih strana.
  • zagr
    505
    pa jbt neće nas bit ni 3000..
  • deda
    32.8k
    Ha, ne preostaje ništa drugo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.