• CastAway1986
    1.5k
    Evo Germanijak piše da žele sad i dovesti desnog beka pa gledaju slobodne igrače, ako je istina nebi me cudilo da Fran Karacic se vrati
  • Mr Anderson
    8.2k
    Možda ga privlači što u ligi ima puno zvijezda. Čuvati će Ronalda, Benzemu itd.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Nece. Oni su u Saudijskoj Arabiji, on ide u UAE
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Viidm da je isti menadzer odveo Pobia u Milan, pa ga eno sad u Gabeli. Pare su ocito na prvom mjestu, sve ostalo nebitno.
  • Eduardo
    20.3k
    Čuvati će Ronalda, Benzemu itd.Mr Anderson

    Čuvati će Paca Alcacera, a igrat će u momčadi s Pjanićem i možda činiti stoperski par u tandemu s Manolasom. Eto, dobio je priliku odrastati uz jednog takvog igrača i to bi mu moglo donijeti nešto dobroga.
  • doktorbob
    16
    Okanite se katanica, ocito i on sam zna da nije kapacitet za dinamo. Ovo je dobar potez uprave, dobili smo milijun za igraca koji vjerojatno nikada ne bi bio solidan hnl igrac.
  • sanjinlego
    3k
    Poslije večerašnje utakmice jasno je - potreban kvalitetan stoper, kvalitetan bek i kvalitetan veznjak.

    Može i KTC, aposlutno, sada i odmah!
  • dZg1986
    520
    KTC bi dobro dosao u ovom trenutku, obrana je jako losa
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Vidiš ja baš mislim da nam veznjak ne treba. Imamo ih i više nego dovoljno - Mišić, Bulat, Ademi, Baturina, Vidović, Halilović danas pokazao da možemo računati na njega, a Mika dao znakove da bi se Ljubu moglo gledati i u vezi češće

    Treba nam krilo, a ako se Kaneko ne pokaže onda i 2.

    Za KTC se slažem
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Lauritsen iz 2020/21 bi nam dobrodošao, Lauritsen iz 21/22 lošiji od Boška za duplo.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Treba nam desni stoper, desni bek i desno krilo. Nije ni čudo da nam sve ide preko lijeve strane.
  • sanjinlego
    3k


    Zamjena za Mišića? Nema je! Vidjeli smo danas, zatvore Mišića na početku, nema veznog koji zna prići, otvoriti, odigrat.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    U drugom poluvremenu je to riješeno spuštanjem Baturine ili Bulata, ali da, ne znam tko bi igrao da se Mišić ozlijedi. Vjerojatno Bulat ili Ljubo
  • hardek
    2.8k
    Tibor će definitivno imati šta za reći u veznom redu. Svidio mi se danas, agilniji je i lakši od Bulata ali mi se čini žilav pa ne vjerujem da će samo tako gubiti duele.

    Stvarno se nadam da će se Kaneko pokazati kad dobije priliku jer ko god je krocio na to desno krilo izgleda jako loše.

    I za kraj, od početka sam bio protiv transfera Miereza ali Kulen se pokazao u odličnom svijetlu danas. Presing i napada 16 metara u punom šprintu. Dobio je i par zračnih duela i zadržao par lopti. Puno korisniji od Drmića.
  • Zagi
    7.7k
    I za kraj, od početka sam bio protiv transfera Miereza ali Kulen se pokazao u odličnom svijetlu danas. Presing i napada 16 metara u punom šprintu. Dobio je i par zračnih duela i zadržao par lopti. Puno korisniji od Drmića.hardek

    A ja ne znam.
    Par nas to ističe mjesecima. Kule ovak igra u Loksi od kada je došao. Točno ovo danas, svaku utakmicu bez greške.
    Stvarno, tužiti onog koji je Drmiću dao ugovor za direktno nanošenje štete klubu.

    Uglavnom, bravo Kule!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions