• Orc123
    8.1k

    Je frende ali im tada nismo dali skoro ni jednu priliku a sad 3-4 stopostotne. Nerealan rezultat je bio ali zasluzena pobjeda jer je Astana klub razine Belupa, Goeice ili Loxe....
  • reziser
    6.8k
    Ajme meni nije mi dobro
    Zabili smo 5 komada :flower:
  • IceMan
    2.1k
    Kako smo krenuli u tekmu na kraju zavrsili super.

    Najbitnija je pobjeda na koncu.
  • Markelo
    2.6k
    Za nas je trenutno ova konferencijska liga top. Nećemo se puno potrošit a opet ćemo nabit koeficijent i bit prvi u skupini
  • Mlađi referent
    12.3k
    Rutinski, tekma za uigravanje, lijepo je vidit da smo dobili na širini.

    Radit na obrani i ajmo dalje :ok:
  • Jurki
    11.8k
    Cestitke deckima na visokoj pobjedi.
    Zao mi je Boska, stvarno se nadam da se bu vrnul bar djelomicno u formu kroz utakmice. Jebemti onu oranicu na Šubicevcu.
    Obranu moramo pritegnuti.
    Napred smo prvo poluvrijeme stekali ali ovo je preporod gledati da se igraci sve vise odlucuju potegnuti izvana.
    Idemo dalje. Rudes is next.
  • hardek
    2.9k
    Jakir je baš onako kul tip. Iz njegovih intervjua imam dojam da čovjek gleda valjda 5,6 utakmica dnevno. Pitali ga koliko treba vremena da ekipa igra po njegovom gustu, kaže 6 mjeseci i 1 prijelazni rok.
  • Captain America
    17.7k
    Jakir je rekao da treba 6 mjeseci i jedan prijelazni rok za posložiti stvari po njegovom guštu.
  • superhik
    11.1k
    KTC - Ras par bi sad suhim zlatom platili
  • Praskaton
    2.3k
    Kad bi mogli birati siguran sam da bi vecina nas izabrala da nam "šteka" obrana a ne napad.
    Vjerujem u Boška da ce doci na potrebnu razinu.U kombinaciji sa Pericem izgleda jos tromije,losije..al treba ljudima dat vremena,rezultat za sad ne pati.

    Pobjeda je tu igra i nije bas bajna,idemo na Rudeš.Tu se nadam prilici za Maxa,Miku i kao i svi Kaneka.
  • cron1ck
    1.7k
    Kaže Jakir da mu treba 6 mjeseci i jedan prijelazni rok da sredi momčad kako on hoće i kako želi da izgledaju. JA TOM ČOVJEKU VJERUJEM :cool: :lol:
  • Droljo
    8.2k
    Jakir je rekao da treba 6 mjeseci i jedan prijelazni rok za posložiti stvari po njegovom guštu.Captain America

    Ne zna šta priča! Taj prelazni rok mu budu prodali petka i baturinu a zamjene bude dobio u vidu menala i marina.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Odlicno, rutinski. Bas to nam je trebalo. Jakir bi mogao pocet malo miksat iza jer Bosko ocito curi, neka se vraca na laksim utakmicama.
  • NitkoBitan
    17.7k
    MALO MI JE ZAO KAZASTANACA
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Ozbiljna ekipa bi nam dala 2-3 gola, Boško nije za prvih 11, Vidović je bomba, Petko je klasa iznad svih, Moha donio puno glupih odluka, Astana sama sebi zabila par golova...sve klasika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.