• IceMan
    2.1k
    Vidović mi vuče na Oršu.

    I fizički i igrački i pozicijski :lol:
  • Orc123
    8.1k

    Biuk, Stojkovic.....
  • Blueshadow86
    1.7k
    Šutalo jako, jako nesiguran. Ajde, to je još i normalno koliko je izbivao s terena zbog ozljede, ali kad vidim kako trči i koliko je spor... kao da je na čavao stao s palcem.
  • Zagi
    7.7k
    Bio je neprikosnoven.
    U zadnje vrijeme igra Baturina ispred njega. I Kačavenda kad može hodat.
    Na lijevom krilu ga se nije ni isprobavalo.
    Stipan mora igrati.
  • reziser
    6.8k
    Vidović mi vuče na Oršu.IceMan

    I ja to pomislio...a čak možda tehnički jači
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Vidović mi vuče na Oršu.IceMan

    Meni više na Olma.
  • hardek
    2.9k
    E da je Ademi prijavljen barem odma bi ga treblo unutra umjesto Bulata. Menalo umjesto Emrelija i nadat se da osovina Moha-Šutalo neće darovat Astanu.

    Vrijeme je da od Rudeša na dalje Max dobije neku konstantnu šansu jer Šutalo je užasno nesiguran i jako loš u postavljanju.
  • Orc123
    8.1k
    Vidovic je ugodno iznenađenje i vise vuce na Pjacu nego na orsu jee ima puno bolji tehniku od Orse ali je sporiji i ima slabiji udarac. Neka kopija Pjace. Ali on je dobio peiliku i iskoristio. I neki drugi bi se mozda pokazali kao nova vrijwdnost da dobe priliku ali je nisu dobili i pitanje dal ce je dobiti. Zato ce Sutalo igrat svaku, a neke reakcije su mu smijesne!
  • Praskaton
    2.3k
    Svi vidimo da je Bosko los u najmanju ruku al mora ga se istrpit ovu polusezonu.
    Vidovic najbolji na terenu,desna strana uzasna...nadam se Halilovic umjesto Bulata,
    Menalo umjesto Emrelija koliko god da su oba losa.Menalo je puno okomitiji.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Jesu na stadionu nabavili novo ozvučenje?
    Ovak glasno nije bilo?
    reziser

    I ja sam ovo pomislil
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Halil <-> Bulat
    Berna <-> Boško
    Menalo <-> Emreli
  • Zagi
    7.7k
    Ne kakite po Bošku.
    Jedini način da ga dobijemo je trpit. Do kada treba.
  • hardek
    2.9k
    Stoperska pozicija definitivno nije mjesto gdje se nekog može istrpit. Njega se trebalo s vremenom vraćati u formu da igra utakmica kao Rudeš i Ponivke a ne biti dio startnih 11 u najvažnijim utakmicama.

    Menalo bi trebao na teren sigurno jer je i odgovorniji prema nazad pa da Mohi pomogne malo
  • Orc123
    8.1k

    Zasto bi ga istrpili? Kostao nas Eueopske lige, skoro i Osijeka...treba nastavit i dalje? Nek se on uigrava na malim utakmicama! Ne sjecam se igraca koji je bio toliko los konstantno a da je igrao stalno. Ocito je naputak odozgo da mora igrati! Ja si drugacije ne mogu objasniti ovo da igra konstantno i da konstantno napravi bar jednu dvoje ciste prilike za peotivnike! Mika je eto nakon losih 30 min zabetoniran na klupu...to su ta dvostruka mjerila!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.