• Orc123
    8.1k

    Govorimo o igracu koji je odigrao 2 utakmice u kojima nije bio nimeđu 5 najgorih na tekmi! Nismo iskesirali za njega 3-4 milje pa da ocekijes da si dobio Soudanija, a da bi dao konkretan ucinak ili pokazao kvalitetu ili nekvalitetu morao bi i igrati!
  • jedan u nizu
    8.3k
    ma taj se ne bude prilagodio za 3 zivota.Olmic

    a ti to znas jer si to procitao u talogu kave, jer si bacio grah ili si imao prividenje u snu?

    mozda decko bude najgori promasaj, mozda bude bolji od olma.
    Pa evo sad ste imali priliku sjetiti se komentara 2018 kad je Petko dosao. Covjek nije zabio dvije godine, igrao po talijasnkim drugim ligama, logicno je bilo ocekivati da je los, ali eto, netko ga je ocito pratio i vjerovao da ce biti dobro pojacanje, a sad mu sjever skandira i prvi je napadac repke.

    pricekajmo sa kritikama svih dok ne odigraju posteno.
    kada kaneko bude imao minuta kao spikic onda cemo nesto komentirati.
    makar se nadam ako bude na njegovom nivou nakon toliko minuta da mu nece otkupiti ugovor
  • Majki2111
    3.2k
    Tooo. Na to sam ukazao prije nekoliko mjeseci. Uvijek krenemo jako u grupu pa padnemo. Ne znam do čega je. Mora se poradit na tome. Do čega može biti?
  • deda
    32.7k
    Fizička sprema, tj. nesposobnost da se postigne forma u duljem periodu od mjesec, mjesec i po dana. Dakle, nestručnost kondicijskih kadrova.
  • Sajla
    5.1k
    teoretski, tempira se forma za kvalifikacije, a onda kad se uđe u grupe i ide se prema zimskoj stanci, to pomalo pada. a protivnici obrnuto, kad krene grupna faza sezona im je tek nedavno počela, nisu još pravi u prvim kolima i forma im raste. možda je to dio objašnjenja
  • Majki2111
    3.2k
    Al kako? Pa to im je posao. Tamo su sigurno svi KIFovci. Ili ako ne sigurno surađuju s fakultetima. Kako jedan seniorski nogometni klub ne kaska u tome?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Nama sezona kreće puno ranije i to je razlog. Naravno da smo generalno fizički lošije pripremljeni od klubova iz jačih liga.
  • Nino Bule
    13.8k

    Tempira se forma za deveti mjesec dok ekipe koje ne prolaze kroz 3 pretkola europe tempiraju za 10ti 11ti kad se lome grupe a i prvenstva
  • deda
    32.7k
    Ja ne znam kak Englezi mogu bit u formi 7 od 9 mjeseci koje se igra nogomet i to u kontinuitetu, a naši ne mosu bit dva puta po dva mjeseca.
  • Nino Bule
    13.8k
    Englezima se skidaju skalpovi u prvim kolika europe konstantno bas zato sto nisu spremni osmi i deveti mjesec, onda se zahuktaju i nemaju vecu stanku i duple pripreme ko mi sto je katastrofa. Mi kad bi pomjerili pocetak za 2,3 tjedna i rjesili se potrebe za zimskin pripremama imali bi osjetan pomak po tom pitanju.
  • Eduardo
    20.3k
    Zašto se uopće priča o rotacijama protiv Astane kad su nam sljedeća dva protivnika Rudeš i Ponikve? Sutra na teren od prve minute trebaju najjače snage, svi oni koji su zdravi i spremni. Pomalo se ovdje podcjenjuje važnost ove utakmice, a i lakše je upasti u neku 'europsku zamku' protiv ovakvog protivnika nego što je to protiv momčadi drugoligaške kvalitete kao što je Rudeš. Inače mi se ne sviđa taj 'lako ćemo' pristup, ali draže bi mi ga bilo vidjeti (u smislu rotacija) kontra Rudeša i Ponikvi jer su kvalitetom ipak dosta ispod Astane. Iako, obje utakmice nakon Kazahstanaca imaju veliku važnost s obzirom na to da nam Ponikve mogu završiti priču u kupu, a eventualni kiks s Rudešom može unazaditi sve ono dobro što se gradilo zadnjih tjedana.
  • Zagi
    7.7k
    Jedan dio je sigurno na manje stručnim kadrovima ali..
    Vjerojatno i dio odgovora leži u genetici.
    Kova i Gvardiol mogu jer imaju zvijerske fizikalije i zato igraju u prem ligi, Mišić i Petković ne mogu pa zato i ne igraju.
  • mali M
    5.2k
    djelomično se slažem za genetiku, ali s druge strane, da sad kreneš trenirati ustrajno (kao i oni svaki dan) možeš kroz godinu dana utrenirati se da možeš bit triatlonac... do struke je neminovno, zato i dobar dio naših igrača koji ode u ozbiljnije klubove kaže da se puno jače tamo radi...
  • Zagi
    7.7k
    Tu bi nam trebao netko iz sportske medicine da definitivno kaže ovako je ili onako ali ovak laički...
    Rekao bih da je to slično akceleraciji i maksimalnoj brzini u sprintu.
    Možeš i moraš trenirati da dođeš do svog maksimuma ali možeš ti trenirati koliko hoćeš i nikada nećeš biti Usain Bolt zbog genetike.

    Svjetski primjer nadljudske regeneracije je Michael Phelps.
    Ima nekoliko plivača koji su dugi period sjajno trenirali pa su mu gutali valove...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.