• doktorbob
    16
    Procjena jakira je kriva. Bio je na izlaznim vratima dinama/posudbama kod vise nasih trenera. S razlogom.
  • Georg Koch
    4.6k
    Ja bi volio da Petko ostane na klupi, starta Drmic. Petko je odigrao u 18 dana (od Osijeka do Astane u cet.je 18 dana). Sto je previse, a Drmicu treba minuta da podje trpati. Pa ako ne bude povoljan rezultat, mozes uvesti Petka u 45/60min. A i bez njega ocekujem da cemo pobijediti Astanu. Pa nek igra Petko sa Rudesom, pa vikend iza Hajduk.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ja sam za soluciju di mi u prvih 30 minuta stisnemo , zabijemo 2-3 komada a onda brate odmaraj koga želiš
  • Infinity
    16.4k
    Deset dana je do Poljuda, ne znam kako to nije dovoljno za odmor igraca. Mi moramo startati pobjedom ili cemo se dovesti u nezgodnu poziciju. Tri boda su pod moranjem.

    Protiv Rudesa se moze odmoriti par igraca, Ponikve dobiju valjda i juniori.

    Super ako i Astanu dobijemo uz neke rotacije, ali mislim da nemamo pravo na kalkulacije. Ovaj raspored Rudes i Ponikve nam je dosao kao narucen. Tri boda Astana, nakon toga rotacije i odmorni na Poljud.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Slažem se.

    Uvjeren sam da će Mišić startati jer ne igra protiv Rudeša. Također sam uvjeren da će startati Bulat jer će vjerojatno Ademi protiv Rudeša dobiti više minuta. Baturina nam je potreban na desetki, a također može odmoriti protiv Rudeša tako da bi vezni red morao biti standardan. Mislim da bi možda Bernauer i Mykha mogli startati jer su već igrali protiv njih i nisu bili loši. Moha ili Rile na desnom beku.
    Emreli, Petko i Vidović naprijed su mi ziceri.
  • maksimirski istok
    233
    Bernauer defintivno zasluzuje jos prilika, ovo do sad malo odigrano po meni je bilo sasvim solidno…
  • Zagi
    7.7k
    Maxim duga lopta na ekstra brzog Rukavinu bi mogla biti odlična sinergija.
    Ne za Astanu ali negdje kasnije po putu.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Maxim duga lopta na ekstra brzog Rukavinu bi mogla biti odlična sinergija.
    Ne za Astanu ali negdje kasnije po putu.
    Zagi

    Ovom planu igre ni jedan protivnik ne bi mogao doskočiti.
  • deda
    32.7k
    Treba probat protiv Ponikvi pa da vidimo jel prolazi :cool:
  • IceMan
    2.1k
    Ja samo očekujem da isproba i nove stopere jer od postojećih smo vidjeli samo kikseve i kilavost.

    Ako kaže da mu je bitniji HNL od Konfe… jel’ ?
  • Orc123
    8.1k
    Kaneko ne trenira....
  • Olmic
    3.7k
    njega poslat prvim avionom u Japan
  • Nino Bule
    13.8k
    Momci ozljeđen je covjek
  • Orc123
    8.1k

    Sta pokazao je da je los? Kad je dobio priliku? Od njega su bolji redom Menalo, Marin, Kulenovic, pa cak su nesto pokazali Spikic ili Emreli? Covjek nije dobio priliku i ti bi ga otpisao! Bravo!
  • Olmic
    3.7k
    ma taj se ne bude prilagodio za 3 zivota..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.