• Droljo
    8.1k
    Da je krama crnac isti ovi koji govore da nam ne treba bi svršavali na njegaNino Bule

    Kontekstiraj! Jel tamnoputi crnac ili?
  • Herñan Crespo
    88
    Dobro kome nije jasno da je Petko od sljedece sezone bivsi taj nije realan. Evo i sad da nisu otisla 3 reprezentivca i da je bila zamjena (Mierez koj se proboao dovest) otisao bi u Trabzon za 4.5 milki.
  • boem
    309
    Nikad se ne zna, do onda se stigne svašta izdogađati...
  • Georg Koch
    4.6k
    Krama opet gol.
    Ma sta ce on nama ajde, nije za hnl-a ;)

    https://streamin.one/v/59f80a35
    Evo i link gola :)
  • Zagi
    7.7k
    Uvjeren sam da bi Krama ove sezone kod nas u HNLu bio na 40 golova i 8 izvrnutih protivničkih gležnjeva.
  • Common Sense
    804

    U pravu si, sudbina (eventualni transfer) Miereza bio je vezan uz odluku Petkovića o ostanku/odlasku. O tome sam već pisao na ovoj temi. Petković se dugo lomio, jedan dan je bio bliže odlasku, a drugi dan produžetku ugovora. U svakom slučaju, po uvjetima i klauzulama koji su postavljeni u novom ugovoru jasno je da se nema namjeru još dugo tu zadržavati.
  • scooniepenn
    3.3k

    A vidis ja sam dosta siguran da on u Trabzon nije zelio ici. Da mu je to bilo toliko napeto i da je forsao nasa Uprava bi izasla u susret, to barem nije neki problem. Dokazano na bezbroj primjera.
  • Hrc-Vg
    349
    Samo da pozdravim sve znalce ovdje koji su tvrdili da Pjaca nije za ozbiljni nogomet…Bolji su Špika, Menalo i kompanija…
  • Facke
    3.6k


    Prijatelj...nakon jedne dobre tekme ga dizete u nebesa.
    Odma ga vu rekpu treba zvati. Jake se kuzite u nogomet. Po tomu je Brodic za Dinamo, Kulenovic iste, ma svaki igrac koji je odigral dobru HNL tekmu.
  • Patak
    2.9k
    Ne nakon jedne nego nakon prve tekme nazad u HNLu, to je razlika. Isto vrijedi za Vidovića.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Prijatelj...nakon jedne dobre tekme ga dizete u nebesa.Facke

    Isto tako se dize Pasalic nakon dvije tekme, Vidovic nakon 60min, Bukvic nakon dva poluvremena .
    Isto tako se igraci spustaju u grob nakon loseg poluvremena, ili tekme. Boško nam je super, sve, pravi stoper, samo da se vrati od ozljede. Prva tekma i kiksa gol protiv osijeka i odmah nije kapacitet za dinamo.
    Moha odigra jednu tekmu prosjecno - los je, drugu tekmu odigra malo iznad prosjeka - odlican je.

    Kao sto rekoh, ovdje nikad zadovoljiti ekipu.
    Dajte igracima vremena, pa onda recite da su za otpis ili su sjajni igraci.
  • Hrc-Vg
    349
    ja vjerujemu njega i dalje mislim da bi nam super došao.
  • San Lorenzo
    15.9k

    Za Pašalića već nakon prvog primanja lopte vidiš da bi nama bio u prvih 11, netrebaju ti dvije utakmice, naš je sportski sektor procjenio da on ipak nije 'taj', istovremeno je odlučeno da će 'taj' biti Kaneko...čovjek koji će uz sve jezične barijere možda postati pojačanje tek nagodinu, a tad će ga se vjerojatno lansirati nazad za Sapporo.
    Za Pjacu mi žao nije jer se lik sedam godina pati s kontinuitetom, a za tu poziciju imamo Vidovića i Stojkovića...nadalje, Bukvić, tko ne vidi u što se taj dečko može razviti bolje nek ide igrati gumike s djecom u kvartu nego što gleda i komentira nogomet.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Mene baš zanima matematika oko Pjacinog dolaska u Rijeku. On je imao odličan ugovor u Juveu. Jeli se on radi Rijeke odrekao toliko para? Sumnjam.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Bukvić, tko ne vidi u što se taj dečko može razviti bolje nek ide igrati gumike s djecom u kvartu nego što gleda i komentira nogomet.San Lorenzo

    Poštovanje tebi, ali ovo se upravo može reći za čovjeka koji kaže da bi rađe uzeo Bukvića nego Kramarića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions