• dzggzd
    142
    Danas Perkovic dobiva minute
  • Captain America
    13.6k
    Bemti ozljede, mogli smo u ofenzivnoj liniji imati Gabreka, Baturinu, Stojka i Petka.
  • Orc123
    5.1k

    Siguran sam da bi pokazali i drugi da dobe priliku! Kaneko bi vec polomio kicmu Stefulju da igra tamo a ne anemicni Spikic na kojem se ne vidi nikakav napredak i ne znas jel mu se igra ili ne....
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Kako nam lijevi bek ustopao desno krilo.. Mogli smo i njega povuc..
  • Zagi
    5k
    Ova igra je idealna za Kaneka.
  • hardek
    1.4k
    Pa nek mi netko kaže da Rukavina ne može odigrat ovo umjesto Špikića. Žali bože potrošenih minuta na Darija
  • og1986
    2.9k
    Džabe ovakva lopta Petkovića kada je špikic tu da zezne.
  • Orc123
    5.1k

    Nadam se da si sad vidio kako lijepo barata osnovama nogometne igre u vidu stopanja lopte....nadam se da Stefulj vise nikad neće obuci Dinamov dres! A Spika, ne znam sta se događa s njim....
  • San Lorenzo
    11.3k
    iguran sam da bi pokazali i drugi da dobe priliku! Kaneko bi vec polomio kicmu Stefulju da igra tamo a ne anemicni Spikic na kojem se ne vidi nikakav napredak i ne znas jel mu se igra ili neOrc123

    On igra kao da je jučer stigao u klub s druge strane svijeta, pa se nemože sporazumjeti s ekipom...ne pamtim goreg igrača koji je za Dinamo nakupio 50+ nastupa.
  • Mihaljević
    8k
    Ovaj Hoxha bi dao više golova od Špikića u 100 utakmica da ga jebeš.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Vidović odličan, vidi se da zna, sve na razini kajvu dinamo treba, a pazite... to je još klinac.

    S druge strane špikić :fear:
    Evo, najiskrenije... ne sjećam se lošijeg igrača sa većom minutažom u dinamu.
  • Georg Koch
    3.5k
    Tko jos jednom pohvali Spikica da je top igrac za nas, dobro cu posumnjati u njegovo nogometno znanje.
    Kakav spikic i picke materine, godinu ipo na istoj razini bez truna napretka
  • jp23
    2.2k
    Usudio bih se reći da je Vidović taktički discipliniraniji od Baturine (možda sam u krivu, nije kritika Baturini jer su oba mladi). Odličan zasad, nadam se da će i u drugom poluvremenu tako.
  • zagr
    505
    sjever pun 50%, od toga nas navija 30%, moraju ovi kaj su došli sa zapada znat da se na sjeveru navija a ne sjedi!
  • seljak86
    2.3k
    Ima slika sjevera?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.