• Eduardo
    20.3k
    ima li Disney+ sadržaj sinkroniziran na hrvatski jezik (da mogu i klinci pogledati) i kakvo je stanje po pitanju serija s našim titlovima? Imaju titlove ili kaskaju po tom pitanju?
  • Droljo
    8.1k

    Pojavilo mi se na iptv u videoteci. Ima 15 sezona. Skini si sa nekog torenta ili nešt. Piratebay. Ima sigurno.
  • Eduardo
    20.3k
    ok, bacim pogled na stremio, btw ovo ljeto izašla je 16. sezona.
  • Captain America
    17.7k
    ima li Disney+ sadržaj sinkroniziran na hrvatski jezik (da mogu i klinci pogledati) i kakvo je stanje po pitanju serija s našim titlovima? Imaju titlove ili kaskaju po tom pitanju?Eduardo

    Nažalost nema ničega lokaliziranog. Titlove najavljuju stalno kako će dodati, a o sinkronizacijama nema ni spomena.

    Ako ti se ne maltretira s torrentima, uvijek postoji opcija Real Debrida na Kodiju, ja uzimam 3 mjeseca za 9 eura što fkt nije puno, a imaš sve. Titlove možeš povući preko a4ksubtitles.
  • Eduardo
    20.3k
    Hvala ti. U tom slučaju nema mi smisla uzimati i treću streaming pretplatu. Kodi ili Stremio će odraditi taj zadatak.
  • Droljo
    8.1k
    da, zbog 16. sezona sam se i zainteresirao. Prvo nju pogledao pa se navuko opet i sve iz početka :lol:
  • San Lorenzo
    15.8k
    Preporuka za još jedan krimi francuski
    Only the Animals
  • Droljo
    8.1k
    TOP BOYEduardo

    Evo baš krećem sa prvom sezonom. Izgleda obećavajuće. Tnx

    Edit: Prva sezona ok. Žica na engleski način
  • striko
    1.5k
    Je li netko čitao knjigu Nebo se plavi? Vidim ima u knjižarama pa da vidim isplati li se kupiti?
  • Paggini
    21.1k
    Nastavno na @striko, šta uopće od knjiga vezanih uz Dinamo vrijedi pročitati, osim Kibici Purgera?
  • masacusec
    3.5k
    Liebes Kind na netflixu....top!
  • Praskaton
    2.3k
    bas pogledao jucer...odlicno do zadnje epizode,kraj me nije bas "kupio",ocekivao sam nesto drugacije al u globalu dobra serija..
  • Sljeme
    2.4k
    Je li netko čitao knjigu Nebo se plavi? Vidim ima u knjižarama pa da vidim isplati li se kupiti?striko

    To je kronika kluba koja se prodavala u fan shopu ili se dobivala kao poklon uz godišnju, ne sjećam se. Isplati se kupit, dobra je. Autor je Miroslav Tomašević.

    šta uopće od knjiga vezanih uz Dinamo vrijedi pročitati, osim Kibici Purgera?Paggini

    Za početak: Krvavo plavo - Tomislav Birtić, BBB prvih 10 godina - Hrvoje Prnjak, Sveto ime Dinamo - Fredi Kramer, Legende zagrebačkog nogometa - Zvonimir Magdić, Dinamovo proljeće - Zvonimir Milčec, Zeko - Sanjin Španović, Cico - Nino Škrabe...
  • puxigadjurdja
    1.6k

    je je, imali su materijala za napravit još jednu sezonu umjesto zadnjih 15ak minuta.
    Detaljnije razraditi Buhlinga, otimača i slično. Šteta.
  • masacusec
    3.5k
    Istina, i ja sam ocekivao "zajebaniji" rasplet, no sve u svemu, super serija...
    Ovaj jebeni kovid režim mi je otvorio oči da je europska filmska produkcija zapravo odlična, nije da samo amerićansko valja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.