• Yovitssa
    624
    Jedino kaj mi je nejasno, Ademi je otišao jer misli da ne može dovoljno dat Dinamu i da nije više ta razina, a na kraju se ipak vraća. Mislim, drago mi je, al mi je ovo nelogično.Keyser Soze

    Logično je, logično. Dinamo je, kad je Aki odlazio, bio 40% jači nego Dinamo danas i za takav Dinamo Aki je bio igrač za klupu. Današnjem Dinamu je Aki pojačanje.
    As simple as that!
  • Orc123
    7.8k
    Aki donosi ono sto nam treba a to je srce! Sad mi jos vise zao sto nema tu barem Livi...mislim da je i Liviju sad keivo kad vidi da se kapetan vraca....
  • dinon7
    849
    Sve vise izgleda da ćemo mi igrati bez krila. Kao sto je netko napisao 4-4-2 Romb izgleda poprilično dobro za igrače koje imamo
  • Ruzaa
    31
    Decki, jedan fun fact. Da nam je netko na pocetku prijalznog roka rekao da cemo se pojacat sa Kacavendom, Stojkovicem, Vidovicem, Ademiem i prvim lijevim bekom Shakhtara, mislim da bi svi potpisali i bili zadovoljni sa takvim prijelaznim rokom. Problem je sta najbolji igraci koji su otisli nisu dostojno zamjenjeni.
  • Ruzaa
    31
    Btw osobno mislim da nam je najveci problem odlazak Livia. Covjek je branio nemoguce, tek sad se vidi koliko je znacio. Takvog igraca je prakticki nemoguce zamjenit. Necu ni spominjat koliko je znacio u svlacionici. Taj transfer s obzirom na njegovu kvalitetu i znacaj je posebno porazan. Pogotovo jer nije otisao u bolji klub od Dinama.
  • Mihaljević
    9.8k
    GK : Neva
    LB : Ljubo/Mykha
    LCB : Perke/Sosa ako se pokaže
    RCB : Boško
    RB : Rile/Moha
    DMF : Aki
    DMF : Mišić
    AMF/CMF : Bulat
    LMF/LW : Baturina
    RMF/RW : Vidović
    ST : Bruno

    Kakva je godina dobro smo i dobili.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Kao sto sam i piso Arijan Ademi je novi stari igrac Dinama. Osim Ademia u klubu je viden i Dominik Braun koji je dogovorio posudbu u Nk Sesvete.
  • Mrvica
    3.9k
    Zaplakao sam kad je išao, zaplakao sam kad je potvrđen dolazak! Povedi nas KAPETANE! :strong:
  • CastAway1986
    1.4k
    Ademi je bio 50 -50 što se tiče dolaska u Dinamo tako da je tu bilo nagađanje meni nije jasno čemu izmišljotine za Osmana !
  • CastAway1986
    1.4k
    Ademi je bio 50 -50 što se tiče dolaska u Dinamo tako da je tu bilo nagađanje meni nije jasno čemu izmišljotine za Osmana !
  • Crni86
    3.5k
    mislim da bi livi a mozda i ivanusec ostali da je aki bio tu … to je ta dodatna dimenzija koju aki daje a ne vide oni koji tvrde da covjek nije pojacanje.
  • Crni86
    3.5k
    Pogledajte kako se zona digla dolaskom akija, a sad samo zamislite kako ce se svlacionica dignut! Daj mi samo pobjede!
  • Mrvica
    3.9k


    Mislim da će se plavi stroj tek sad probudit! Ekipi je trebao taj jedan mangup koji ostavi srce na terenu i ne povlači se pred bilo kim. Ovo je definitivno najveći transfer do sad!
  • Noel
    5.9k
    Kako je dobro vidjeti te opet!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions