• Crni86
    1.2k
    Ajde da je i Lesicki ovog ljeta malo pohvalio klub oko povratka Akija.
  • Dinamouberalles
    128
    napisao si i za Ibrahima Osmana , ako je to točno dobiješ njegov dres u sve tri boje
  • Jaki
    100
    Kapetaneeee
    Petko bi trebao ostati kapetan po meni, Ademi će isto biti za to.
  • dinon7
    456

    Jel to to od Dinama za ovaj prijelazni rok?
    Jel se radi na još kojem igraču?
  • mali M
    3.5k
    I moram priznati da je sanjinlegoprvi bio u pravu i za akija i za ovog iz AugsburgaKujtim Shalla

    pa neznam baš koliko je pravo bio za Augsburgovca.. Ma Kujtime nije problem da Sanjin ili Miro ili kako se već zove daje informacije, nego što postane naporan, svađa se kad fula, sam sebi govori u trećem licu, sam sebe hajfajva u prolazu.. zato bude naporan.. inače dečko vjerojatno ima neki info i tu i tamo nešto pogodi.. samo ga bude teško čitati nakon nekog vremena
  • Mihaljević
    8.2k
    Od Pierrota i Ademija nema ništa, gotovo, napisano danas u 15 sati.sanjinlego

    Insajder Sanjin.
  • scooniepenn
    1.9k

    Kolega, s obzirom da ste očito upućeni možete li mi dati kratku analizu naša 3 stoperska potencijala (Katinić, Živković, Gurlica) i rangirati ih uspoređujući iz sa recimo našim najboljim bivšim stoperima poput Gvardiola, Šutala, Lovrena, Čorluke. Hvala unaprijed.
  • Orc123
    5.1k

    Jel je vrijeđanje i mrznja ako nekome tko nije napravio dobar posao isto i kazes? Tko je rekao da ja njih mrzim! Šta sereš! Nisu napravili dobar posao ovaj prijelazni rok i to ne velim ja nego vise od pola foruma...nauci citati frende. Da ja nekog mrzim to sigurno ne. I da dajem im lajk za dovođenje Ademija koji ce imati veliku ulogu u psiholoskoj stabilnosti momcadi. Za to im dajem palac gore! Kad je nesto dobro pohvalim, kad nije pokudim! Nitko nije izuzet od kritika i ne treba biti jer je samo Dinamo bitan!
    Ademi mora biti kapetan opet naravno.
  • mali M
    3.5k
    kao prvo pazi na vrijeđanje. kao drugo, nemoj me tjerati da sad izvlačim sve uvrede koje si pisao na račun uprave i transfer politike. Ako se tako izražavaš prema nekome koga voliš, netko ti je usadio ozbiljna kriva uvjerenja. I ne proziva te tu pol ekipe jer si bio racionalan i odmjeren u svojim izjavama.. sve ok, ali daj se skuliraj...
  • Juznjak
    3k
    Najjača bi stvar bila da nakon ovog reela klub predstavi Brodića.
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    A što reći na ovaj dan? Na kraj ovog glupog, ružnog i odvratnog prijelaznog roka? Nakon svih spletki, laži, peripetija i naših razočarenja? Nakon svih " refreshanja" portala i jeftinih tekstova kako bi pronašli imena koja će nam osnažiti roster. Sada, nakon ove informacija i povratka Akija sam sretan i ostavljam Vam ovdje jedan stih....

    " Ma neka sam proklet ako i danas, postoji način da objasnim sebe. Ne želim nikog, i sve mi se čini, da čitav sam život VOLIO TEBE"

    Kapetane dobro došao kući !
  • Olmic
    2.7k
    Sucica sad na posudbu?
  • DiddyGuela
    949


    Iskreno...kog boli kurac.

    Aki dobrodosao kuci!

    Ispricavam se.Euforican sam.
  • Mihaljević
    8.2k
    Ajmooo plaviiii oooo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.