• Droljo
    8.1k
    Ja sam sad nedavno ponovo pogledao it's always sunny in philadelphia sve sezone. Zaboravio sam koliko je to smiješno. Kad misliš da si vidio sve uvijek me uspješno iznenade...
    https://m.imdb.com/title/tt0472954/?ref_=ext_shr_lnk
    Sorkać ako sam to ranije već preporučio, ne sjećam se :snicker:
  • Infinity
    16.4k
    Ona scena kad sazna da je djed bio SS je najjaca u cijeloj seriji :lol:

    Po meni super serija, jako podcijenjena. Nije bas neki top, al moze se opusteno pogledati.
  • Droljo
    8.1k
    Ma to, bez puno mozganja a žena i ja se uhvatili sto puta smijat na glas koliko me znaju iznenadit. Ne sjećam se kada sam se nečemu na tv-u smijao na glas..
  • Eduardo
    20.3k
    TOP BOY

    Koliko se sjećam o ovoj seriji ovdje se još nije pisalo, a po nekom mom skromnom mišljenu serija je odlična i svakako zaslužuje biti spomenuta. Gledao sam epizodu za epizodom, sezonu za sezonom, zaokupila me od samog početka i pogledao sam svih pet sezona 'u jednom dahu'. Top Boy ne bježi od nekih mračnih sekvenci dilerskog zanata, ne libi se nasilja, tučnjava, ubojstava - ne bježi od brutalnosti ulice i ako si prekršio jedan zakon bit ćeš kažnjen bez obzira radilo se o muškarcu, ženi ili djetetu... realističan prikaz života koji okružuje trgovinu drogom i njen utjecaj na uglavnom crnačku zajednicu. Seriju prati baš teška priča uz fantastično razrađene likove i isto takvu glumu.

    Top Boy ima pet sezona (prva je prikazana još krajem 2011., a peta i posljednja sezona pojavila se ovog mjeseca, 12 godina kasnije) i ukupno 32 epizode.

    S moje strane topla preporuka. Evo trailer za prvu sezonu, neću stavljati novije zbog mogućih spoilera.

  • Majki2111
    3.1k
    The menu, dobar film, preporuka.

  • San Lorenzo
    15.8k
    Pogledao Barbie...razočaran sam, nisam kao većina bjesan na feminizam, jer od kojeg ćeš filma očekivati feminizam ako ne od Barbie koja je valjda jedan od prvih komercijalnih simbola feminizma ikad...razočaran sam što film igra na sigurno, predvidiv humor, previdiva radnja, predvidivi dijalozi...nešto što nisam očekivao jer su mi skoro svi prethodni radovi Gerwig ili Baumbacha bili uglavnom vrlo dobri.
  • Patak
    2.9k
    Sad valjda svi moraju gurati woke propagandu ili će ih kancelirati pa neće više snimati...
  • Eduardo
    20.3k
    Ja sam sad nedavno ponovo pogledao it's always sunny in philadelphia sve sezone.Droljo

    Gdje si gledao? Imam HBO i Netflix, ali tamo je nema. Jedno vrijeme sam je pratio na FOX-u, ali volio bih je pogledati u cjelini od prve do zadnje epizode. Serija je top.
  • superhik
    11.1k
    Što očekujete od ovog novog filma Smrt djevojčice sa žigicama? Glumačka ekipa je dobra, Kulenović kao redatelj dokazan, iako mu je doduše ovo prvi dugometražni film.

  • San Lorenzo
    15.8k

    U samom startu dobiva palac gore od mene jer je konačno neki domaći film koji nije baziran na ratu ili hrvatskoj birokraciji, bar se nadam da nije.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    od neceg mora umrijet, a od cega ce ako ne od tromog birokratskog aparata koji je nije skucio na vrijeme?
  • blackbully
    4.5k
    Što očekujete od ovog novog filma Smrt djevojčice sa žigicama? Glumačka ekipa je dobra, Kulenović kao redatelj dokazan, iako mu je doduše ovo prvi dugometražni film.superhik

    Film je sniman na Rabu gdje inače provedem 4-5 mjeseci godišnje. Kako je riječ o mrtvoj prostitutki i neke scene su snimane u Starom gradu kod katedrale, rapska biskupija i lokalci su tražili zabranu snimanja i radili pritisak na gradonačelnika da zabrani snimanje ili presele produkciju na Pag.

    Rabljani čak nisu htjeli biti niti statisti u filmu za finu dnevnicu, nisu im htjeli iznajmiti apartmane pošto je film sniman van sezone, a hoteli su bili zatvoreni pa se produkcija snalazila kako je mogla. Spavali u kamp kućicama...

    Na kraju su se jedino uspjeli izboriti da se zabrani prikazivanje filma u kinu, ali ono je ionako otvoreno samo ljeti.
  • San Lorenzo
    15.8k
    Rabljani čak nisu htjeli biti niti statisti u filmu za finu dnevnicu, nisu im htjeli iznajmiti apartmane pošto je film sniman van sezone, a hoteli su bili zatvoreni pa se produkcija snalazila kako je mogla. Spavali u kamp kućicama...blackbully

    Mila majko :rofl: ...pojedinci kao da su ostali u 15. stoljeću.

    Inače, kad smo već u ovakvoj tematici, sinoć pogledao i ovaj film
    The Night of the 12th
    Preporuka.
  • superhik
    11.1k
    za ovo nisam znao
  • Captain America
    17.7k
    Gdje si gledao? Imam HBO i Netflix, ali tamo je nema. Jedno vrijeme sam je pratio na FOX-u, ali volio bih je pogledati u cjelini od prve do zadnje epizode. Serija je top.Eduardo

    https://www.justwatch.com/hr/serija/uvijek-je-suncano-u-philadelphiji Ovdje kaže Disney+.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.