• Georg Koch
    4.5k
    Barisic Sosa Bosko Rile
    Kako to dobro zvuci(na papiru :D)
  • Dadinho10
    55
    e, a koji su to kao insajderi?
  • Salva
    2.5k
    Da ja išta znam i da stvarno imam insajdera, ovdje bi to i napisao. Ili bi šutio. Od pisanja “trebao bi doći golman ali ne smijem reći koji” nema nitko ništa osim toga da se netko malo pohvali da ima nekoga negdje koji nešto zna. Iako po upisima nekih insajdera, izvor vam je od sestrične mali koji igra u pionirima pa je načuo od Šimića u prolazu dok je hodao na trening da dolazi golman. Relevantno do bola.

    Psihijatrija i smijurija od teme. Ili napišite ili nemojte, boli nas briga za hvalisanje kog imate u klubu i kako vi nešto znate više od drugih. A zapravo znate koliko i mi svi ostali.
  • Klenx
    5.6k
    Svakog insajdera koji baci insajdersku i promaši treba bannat zauvijek
  • Joza
    455
    I ti na golu
  • Doktor Kunić
    3.4k
    zašto? Pa taj "insider" koji dobije info od nekoga ne može utjecati na to što kinezi u zadnji tren umjesto 1m traže 2m za ademija i sve propada. A koga ćeš ti popljuvati? Naravno tog "insidera"
  • Crni86
    3.5k
    jako relevantan izvor koji ima 60 folowera a ni fotografiju ne moze pogodit…
  • Crni86
    3.5k
    Pisu SN, da nista od novog golmana Peras i Simic skupa u dogovoru s Jakirovicem presjekli da se u potpunosti vjeruje Nevi.
  • sanjinlego
    3k
    Kao što sam i rekao. Od Labrovića i Ivušića nema ništa. Traži se treća opcija, i golman koji bi popunio mjesto.
  • Lynx17
    4.1k
    Ja ne kuzim ti koji se tako iznerviraju na takozvani "insajderi." Valjda svi bi trebali imati taj moc razlikovati izmedu stvarnosti i sranje.

    A ti koji mislu da bi "insajderi" trebali biti 100% tocni ili ne valjaju nista mi takoder nisu jasni. Sto se tice transfere, to nije crno i bijelo. Daleko od toga.

    Ako neko je cuo da skautiramo "x" igrac, ili da smo poslali ponudu za "x", zasto to vama toliko smeta? Ako taj NAMJERNO laze, ok, to je druksije. Ali neki od vas toliko skocite na nebitne stvari. Kao ako taj "x" ne potpise, onda to znaci da sav vijest o interes za tog igraca je bio laz. HALO? Ne znaci! Jel vi uopce imate razum koliko usponi i padovi postoji u pregovorima?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Svakog insajdera koji baci insajdersku i promaši treba bannat zauvijekKlenx

    Ja bih ga kaznio da mora svaki dan napisati NISAM INSAJDER 250 puta i to mjesec dana.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Klenx zašto? Pa taj "insider" koji dobije info od nekoga ne može utjecati na to što kinezi u zadnji tren umjesto 1m traže 2m za ademija i sve propada. A koga ćeš ti popljuvati? Naravno tog "insidera"Doktor Kunić

    Plus koji će insider utjecati na to kad u Kini pada mrak i kako?
  • Juznjak
    3.8k
    Kao što sam i rekaosanjinlego
    Nemoj se ljutit ali previše pričaš. Otvori si profil na Instagramu pa se tamo hvali i nađi ljude koji će ti se klanjat. Ovo je apsolutno krivo mjesto za ovo što ti radiš.

    ništa neće biti ni od napadača, a ni od Akijasanjinlego
    Ovo si rekao prije 2 dana.

    Ademi neće doći do ponoći, a Pierrot nikako.sanjinlego
    Ovo si napisao jučer nakon što se priča oko Ademija itekako uozbiljila.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Pa točno tako, neko od tih ljudi dobije informaciju od propalog člana kluba da dinamo pregovara sa Pierotom, što je uistinu točna informacija, ali ne može utjecati na Maccabi da si nađe zamjenu i ipak povuče iz pregovora. Daj budite razumni. Pa ni Sergej ne može bit 100% siguran ako druga strana primjeni politiku, a kamoli mi vani
  • boem
    309
    Sudjelujem u transferima jednog kluba na puno nižoj razini (bez menadžera i sl.), ali opet dovoljno ozbiljnoj da znam kako sve funkcionira. Tu riječ igrača ne znači apsolutno ništa, mi smo imali primjer da smo potpisali igrača, a on niti sat vremena kasnije potpiše za drugi klub, bez da smo išta znali. Imam neke slabe izvore i iz Dinama, ponekad načujem nešto, ali opet se sve svodi na to. Kontaktira se s nekim, menadžer vuče na jednu, igrač na drugu, svaki klub na svoju, treću i četvrtu stranu. Teško je to sve dogovoriti, pogotovo u ovako kasnoj fazi prijelaznog roka. A kad vijest o nečemu i dođe do nekog 'insajdera', već onda može biti jako zastarjela jer se sve promijeni u minuti.

    Što se tiče dovođenja golmana, ja bih dao vremena Nevistiću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions