• NORTE
    11.4k
    Pa nije to neka random stranica nego jedan od većih sponzoraTundra
    To samo dokazuje da je njegov povratak javna tajna.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ja mislim da je Barisic rupa. Necemo dobit s njim bas nista.
  • Mihaljević
    9.8k
    Moram se pohvalit da sam Barišiću gurnio loptu kroz noge više puta uzastopno dok je bio junior osijeka.
  • Ruzaa
    31

    Pa mislim da ne moze bit veca rupa od ukrajinca. Ljubicica necu ni usporedivat jer nije bek. Mensah je mladi i bio bi bolja opcija, ali ako ne mozemo dovest boljeg, ne bi se bunio ni da Barisic dode s obzirom sta trenutno imamo. Jedino covjek puni 31 godinu u studenom, pa bi bio kratkorocno rijesenje za sezonu ili dvije.
  • sanjinlego
    3k
    Gledajte agenta hahahah. Po njemu Barisic odmah dolazi. Kladim se da ono vodi dijete 10+
  • Georg Koch
    4.5k
    Doveli Sosu da nas sjeti na Sosu
    Sad dovodimo Barisica za Barisica

    I onda kad neko kaze nasa uprava ne zna....skulirajte se ;)
  • Efes Pilsen
    8.3k
    pa bio je Barisic vec u Dinamu i bio je toliki krater da su ga se rijesili brze bolje.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Barisic igra brutalno trenutno, a nama bi bio kapitalac....


    * Koliko je realan nezz... A ev nest od prije par godina

    Barišićev otac Stipe za kojeg se vjeruje da je jedan od glavnih šefova mafijaškoga klana iz Čepina

    Stipe Barišić brine se za karijeru svojeg sina kao što bi svaki otac, ali to je loša vijest za svakog trenera ili predsjednika kluba u kojem će Barišić igrati. To je najbolje na vlastitoj koži naučio Dinamov tadašnji šef Zdravko Mamić koji je u ljeto 2017. stopirao Barišićev transfer u Dinamo.Barišićev otac bio je bijesan zbog toga. Nakon što je javno kritizirao Dinamovu upravu jer je odbila transfer njegova sina, Zdravko Mamić propucan je na teritoriju Bosne i Hercegovine.
  • Nino Bule
    13.4k

    I kaze radi se na golmanu haha, sve prepiso odavdje
  • Georg Koch
    4.5k
    Ljudi Barisic je reprezentativni kalibar, za Dinamo razina iznad. Boze daj da bude bilo sta od toga
  • Noel
    5.9k
    Taj agent je smijeh. Neko dijete koje se igra i to mi je za njega razumljivo al mi nisu jasni koji to ozbiljno čitaju. Nikad nije objavio ništa a da nije negdje pročitao.
  • Mihaljević
    9.8k
    Plavi Agent je idiot, ne treba ga ni spominjati ko relevantnog... Jučer je izjavio da Kule neće biti na spisku za Europu, pa danas brže bolje obrisao story...
  • Keyser Soze
    10k
    Navijači Rangersa slave ovu priču o odlasku Barišića, meni on isto nije ništa posebno.
  • Keyser Soze
    10k
    Predstavljaju se kao neki trener, ne bi me čudilo da trenira limače u nekom kvartu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions