• San Lorenzo
    11.7k
    Meni taj posao s Brodićem, ako se dogodi, izgleda kao klasik Zdravkov modus operandi.
  • Jaki
    100
    Jedan od glupljih transfera, dajem ruku u vatru da bi Bartol Barišić eksplodirao da su vjerovali, dečko ima neviđeni nos za gol, golgeter.
    Uprava očito radi protiv nas
  • ZGBhoy
    1.7k
    Bartola Barisica dati je teza razina gluposti
  • Mihaljević
    8.2k
    Mene zanima koji je to mozak moze smislit , kako nekome dođe na pamet, da kupe Brodića i da ga proslijede Lokomotivi? Jedino ima smisla da nam oproste par rata za Stojkovića zbog ozljede.
  • Shane
    165
    Sa Barišićem se ponavlja priča kao sa Kramarićem, Barišić je trebao dobiti priliku.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Jedino sto mi pada na pamet je da je Brodic bio meta koju nisu zavrsili na vrijeme pa su vratili Kulena da ipak imaju opciju registriranu za KL. Sad bi ga parkirali na par mjeseci pa opet valjda radili rotacije.
    Ne kuzim sta ce nam, al dosta toga ja ne kuzim od ove uprave pa jbg
  • Jakov
    4
    Sretno mu bilo, nek pokaze da je kvaliteta za Dinamo!
  • Shane
    165
    Kružni tok,kako vraćamo Brodića tako ćemo i Barišića.
  • nemapredaje
    2k


    O čemu ti pričaš, Kramarić je za Dinamo odigrao 42 utakmice
  • Shane
    165
    Premalo je Kramarić odigrao
  • Jaro
    5.6k
    Ova tema je nečitljiva psihijatrija. Jel može netko napisati jasno: kakva je priča sad s Brodićem, Lokomotivom?
  • Noel
    4k
    Kaj se tiče Miličevića on nakon Melnjaka je najbolji lijevi bek HNLa pa nebi bio tolko kriminalan transfer. Kaj se tiče Brodića onda ga se trebalo dovest a Kulenovića ostavit na posudbi to mi nije nikako jasno. Kaj se tiče Danca nema stranca do Bosanca.
  • Orc123
    5.1k
    Mene stvarno zanima pozadina transfera Brodica..znaci lik ce imati za par mjeseci 27g, Varazdin mu prvi klub u karijeri gdje igra donekle ozbiljan nogomet, ugovor mu istice za godinu dana, nije da ce ga netko kupiti, znaci ne treba nam sada i kupujemo ga jer ga treba Loxa? Alo? Za pola godine kostat ce nista ili nesto sitno a sad ga Varazdin nece pustiti ispod 1m eura, a đozda i vise. Jbt di je logika? Neki deugi su nam propali koji su bili miljama bolji igraci za par stotina tisuca eura. Da i dođe on moze biti samo 3. Napadac, pa zar nije bilo bolje ond Barisica ostaviti za tu ulogu, a kos k tome je mlad i ima kvalitetu i mozda eksplodira! Ja nezz ali ovaj sportski sektor i opcenito klub nema nikakvu viziju Dinama i sve se radi stihijski!
  • Droljo
    5.1k
    A šta se palite. Kakav brodić? To ak naprave (kak vele SN kupnja pa prosljeđivanje lokomotivi) sami mogu kolektivno skočiti sa vrha zapada! To nije ni za zatvor. Jebo ih mamić da ih jebo sve redom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.