• sanjinlego
    1.9k
    Provjereno .. Dinamo poslao ponudu za Ibrahima Osmana lijevo krilo. Prva ponuda odbijena! Igra u Danskoj, za Nordsjaelland.

    Prvi put čujem za igrača.
  • Nino Bule
    11.5k
    18 godina ...
  • Georginho
    60
    Makedonski portal objavio da Ademi sutra dolazi u Zg potpisati za Dinamo. Kamo sreće da je istina

    https://ekipa.mk/ademi-zaminuva-vo-zagreb-na-potpis-so-dinamo-pa-se-vraka-za-presmetkite-so-italija-i-so-malta/
  • Orc123
    5.1k

    Istrazivao, to je jedan od najvecih talenata Nordajaelanda, 18g, redovito igra, dobio ove sezone priliku i cvrsto jw zgrabio. Igra redovito, asistira i zabija i vjerojatno je ovo jedina prilika da bi ga mogli dovesti jer su u vecini liga zavrseni rokovi! Vec na zimu tesko izvedivo ....veliki talent i vrijedilo bi riskirati.....
  • sanjinlego
    1.9k


    Ako je kod mene transfermarkt okej, prikazuje mi vrijednost 150k ? Ne znam, ako su pametni, treba uraditi sve da bude naš. Šteta za Ligu prvaka, da igramo, 3 puta veća imena bi vrlo lako potpisali.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma je da, lik ima gol i tri asista u 7 tekmi danske lige. Prije pola godine je iz Nordsjaellandove ganske akademije došo i sad će ga prodat nama kad mu se oslobodilo mjesto u početnih 11. Još sam recite da ga kupujemo za 150k € jer tolko piše na TM-u.

    EDIT - Eto insajder već to spominje iako Danci nisu klub koji jeftino prodaje i tražili bi milijune za ovog. A milijune mi teško dajemo čini se.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ne valja kad kupujemo ne valja kad ne kupujemo. Dinamo ga moze izbrusit i u kratko vrijeme mu moze cijena naglo skocit. Konstantno se kuka kako u buducnosti necemo imat mladost koju se moze prodat za paprenu cifru. Ovo je low risk high reward investicija i to je to, ako naravno uspije kupnja.
  • Mihaljević
    8.1k
    Nemojte da @Droljo vidi , napalit će se na ove tamnopute ...
  • LovroZG
    1.3k
    Low risk high reward? Ak ga kupimo za manje od 3M € možda, al nema tu istine tak i onak.
  • Georg Koch
    3.5k
    a tko je insider? Al ozbiljno?
    Btw gledo poluvrijeme protiv Partizana,mali je talenat zivi, brz zilav jak u duelu, a premlad. Sigurno jak potencijal, e sad koliko je para i koliko ima istine ne znam. Nismo dugo imali krilo tih atributa kao on
  • Nogo
    1.3k

    Gledao sam ga prvu proziv Partizana i lik je dosta dobar, brz i ide 1:1.
    Low risk za neki milijun,dva.
  • sanjinlego
    1.9k


    Kupujemo ga za 150k€ jer tako stoji na Transfermarktu.

    EDIT: Stvarno prvi put čujem za igrača. Na prvu sam pomislio lijevi bek ili golman.
  • Orc123
    5.1k

    Daj bar malo istrazi prije nego prosipas gluposti! Lik ima 18g, igra u Danskoj ligi, za klub koji je tamo 2., Liga koja je duplo jaca nego nasa, igra europu, zabijao i Partizanu i da si barem pogledao videe koje ima vidio bi o kakvom se potencijalu radi! Fizicki je tenk, brzina, tehnika...za godinu dana ce nama vise biti nedostupan!
    Takve igrace ja zelim da se iz vana dovode! Mlade i potentne, samo tako mozemo rast ko klub!
    Na tom peincipu smo uzeli Stojkovica, kbg ozlijedio se ali bit ce super kad se vrati. Ovo ti je ulaganje u buducnost, ovaj mali ce biti zvijer, garantiram!
    Sad je zadnja sansa da ga uzmemo prije velikana....

    Sad sigueno nije nedostupan s obzirom da su drugdje zstvoreni vecinom transfer rokovi...da se da đilja ili dvije eura imas igraca za 4-5sezona uz Stojka...
  • LovroZG
    1.3k
    Di sam reko da nije talent? Doslovno tvrdim da nam je već sad nedostupan i da je ponuda izmišljotina...
  • NitkoBitan
    12.1k
    Fizicki je tenk, brzina, tehnika...Orc123

    Pogledao sam sad neki video i nema bas tehniku ali to i nije neki problem. Ima tek 18 godina i moze usavrsit to, pogotovo u sredini kao sto je Dinamo i hrvatska liga. Na brzini se bas i ne moze puno radit, na tehnici moze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.