• Crni86
    3.7k
    Imam osjecaj da su nam Pierrota bacili ko kost da ce se nes probat jer ponuda od 2 milijuna mi se cini bas jako mala… sve mi vise smrdi da ce Kulen se vratit sa posudbe i to je to
  • Captain America
    17.7k
    Premium članak na 24 sata je govorio da nudimo 2, a da Maccabi želi 2.5 milijuna. Valjda nisu takvi idioti da propadne zbog 500 tisuća.

    To je čovjek koji će kraj Petka i Baturine doći do 20 golova u sezoni.
  • dinon7
    870
    Sosa, Tibor, Aki… možda na kraju i spase svoj ugled. Ajmo još po tog jednog napadača.
    Samo Dinamo
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ja se iskreno nadam da nećemo odustati ako je to istina
  • Mlađi referent
    12.3k
    Zamisli da zbog 500k umjesto Pierrota dobijemo Kulenovića :death:
  • Crni86
    3.7k
    tocno to, daj im i 3 bokte. Ak smo za Miereza nudili 4 pa ovo je bruka ako propadne
  • NitkoBitan
    17.4k
    I ako dode Kule na kraju molim vas da ne pljujete po njemu. Momak je teski Dinamovac. Sigurno mu nece biti ugodno citati takve komentare.

    Uostalom u Loksi je imao 9 golova i 6 asistencija. Samim prelaskom u Dinamo ce mu se te brojke povecat. To nisu uopce lose brojke.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ako klub neće dat više tih 500k trebali bi se mi tu skupiti i svako po 100eura uplatit za crnog
  • Patak
    2.9k
    Ademi apsolutno ima mjesta u današnjem Dinamu. Igrački sigurno za 20 kvalitetnih minuta, a sve ostale njegove kvalitete su poznate.
  • mali M
    5.1k
    ja se slažem za Akija da je dao svoje najbolje za Dinamo. Jednako tako se slažem i da stoji samo kraj aut linije bolji smo za 30%. Nek bude Jakirov urlač s klupe.. Ono Jakir mu samo šapne: "Bulat", a Aki krene urlat Bulatu sve po spisku i da će ga ulovit kad tad i da zna gdje živi.. nema šanse da ta taktika ne upali!
  • sanjinlego
    3k
    E ako ovo ne završe, i na kraju Kulena vrate sa posudbe stvarno su .. da ne kažem šta .. bože sačuvaj
  • Noel
    6.3k
    Pierrot mora bit prioritet. Moraju dat lovu za njega a ako do sad još nema dogovora između klubova bojim se da je to prekratko vrijeme da se dogovore obavi registracija. Šteta.
  • Olmic
    3.7k
    Ako propustimo Perriota za 500k nek se propucaju kolektivno
  • dinamozivivjecno
    2k
    samo pitanje je tko ce biti kapetan ako se vrati aki ,on ili petko :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions