• dumitrumitu
    1.3k
    Brodić I Halilović za osvajanje sredine HNL-a.
  • nemapredaje
    3.2k


    :lol: :lol: :lol: osvrtnik

    kaže da se čeka Pierrot, ak ne on onda Brodić
  • Mlađi referent
    12.3k
    A kaj, njemu se bas igra konferncijska, jer tam bi igral europa ligu ?i more je plavo

    Jedna sezona ne znači ništa. Dinamo je nemjerljivo veći klub od Maccabija, Zagreb bolji za život, a za kršćanina Hrvatska bolja od Izraela.

    To je ona vrsta laganja sebe kad se mi čudimo kako to da igrač želi u Lazio, a mi igramo LP.
  • Mihaljević
    9.8k
    Mykha i Pierrot bi mogli bit jeben tandem.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Tibor je odličan igrač za rotaciju, a to nam baš u sredini i treba. S njim i Ademijem ćemo dobiti sve ono što nam je u ova dva mjeseca falilo u veznom redu. S druge strane, Pierrot je baš zvijer i ako on dođe ovaj prijelazni rok će ispast odličan. Sosa mi ne ulijeva veliko povjerenje, ali i dalje smatram da treba dati šansu prije suđenja, isto kao i Bernaueru i Kaneku, a naravno tu spada i Perković. Ovo danas sve bi moglo na kraju jako dobro ispast.
  • cron1ck
    1.7k
    Kolege samo prenosim
    Don't shoot the messenger :lol:
  • nemapredaje
    3.2k


    ma smijem se kak si napisao osvetnik
  • obelix
    92
    Sve pet oko ovih igraca...vidjet cemo, a jos ni ne znamo jesu li pojacanja. Problem je ako se ne računa na Kaneka i Bernauera, a i Mykha ne nezadovoljan bio nakon izlaska jucer,nadam se da Ce igrat...inače stvarno ispada da na dva vezna bi imali Misica, Sucica, Ljubu, Bulata, Ademija i Halilovica...na desetki imamo Baturinu i Vidovica za kojeg ne znam kakav je, a bekove bi nam pokrivali Vidovic kojem kao manje pase ta pozicija, Spikic, Menalo, Marin i Kanekot te Emreli koji je bolje da je zamjena Petkovicu i da Bruno ne igra bas tekme protiv donjeg dijela HNL-a..

    Kaneko i Mykha koliko sam skuzio su igrali cista krila. Ukrajinac mi nije najuvjerljiviji kao lijevi bek osim ako bi na toj strani krilo bio igrac koji zna obranu odigrat. Kaneko mislim da ista stvar, jedino ako se na njega racuna da moze i beka igrat i desno krilo. U suprotnom, Rile opet popunjava stopersku pozicij, osobito ako Francuz nece igrat...i opet ispada da nam fale bekovi kvantitativno i krilni kvalitativno
  • cron1ck
    1.7k
    ma smijem se kak si napisao osvetniknemapredaje

    hahaha pokušao sam brzo ispraviti da se ne skuži, :razz: mogu se sad vaditi da je bio autocorrect, ali nema smisla :sweat:
  • Olmic
    3.7k
    Brodic po kvaliteti trenutno 4. Napadac bi bio u Dinamu, zapravo 5. ( kulen je bolji )

    A crni bi bio drugi, znaci dolazi Brodic
  • Georg Koch
    4.6k
    Mozemo mi 4 pierrota dovesti, gleda li itko od struke kakva su nam krila?!? Pa jaci smo sa napadacima nego sa krilima, duplo!
  • i more je plavo
    1k

    Haifa je super grad za život.

    Ali bojim se da njega spominju samo da nas smire prije nego objave Brodića.......ono kao Izraelci su stopirali pa smo se u zadnji tren okrenuli dostupnoj opciji.

    Jer i oni imaju informacije odavde i znaju da ljudi kuže razliku između tog Haicanina i Frana.
  • Olmic
    3.7k
    mozda idemo prema 442
  • Georg Koch
    4.6k
    a mozda kao sto je kolega napisao, pisemo o Pierrotu tek tako se pustila vijest, pa poslje bude ne daju izraelci i boom-evo nam Brodica.
    Sve je to mozda, ja govorim s obzirom na trenutnu formaciju.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Je pogotovo kad prelijeću granate na relaciju Tel Aviv pojas gaze
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions