• Maximo
    492

    Slažem se da, nakon ovog još možemo očekivati da vraćamo kastratija ko to najavljivano pojačanje na krilu
  • Box
    28
    Relativno sam novi na zoni. Ali kad vidim neke koji su jos noviji pa sa prvim postom krenu pićkarati bez respekta prema kolegama koji su tu jako dugo padne mi mrak.
    Ne bi bilo lose kad bi bila tema za predstavljanje pa da prvi post svako napise nesto o sebi prije nego pocne uvoditi revoluciju.
  • IstokKa96
    689
    Nije se rodio tko bi Dinamovom navijaču ugodio.
  • scooniepenn
    3.3k

    Molim te mi navedi 5 6-ica/8-ica boljih od njega u HNL-u?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Tibor po meni bez problema može uzet mjesto Ljubi i Bulatu.

    Njih dvojica ne daju dovoljno za kontrolu sredine terena i većinom ostaje sve na Mišiću, Tibor tu može pomoći.
  • Mihaljević
    9.8k
    46ebd9d96f2e879fc9041e9d4196e8e7.jpg
    Daje Tibor 10+ no sikiriki
  • i more je plavo
    1k


    Da je napravil dodatni bum u Nizomskoj, mi ga nebi imali sanse dovesti.
    Ko ni Rileta da je eksplodiral u Portugalu ili Petka da mu se to desilo u Italiji, tak da malo realnosti nebi skodilo.

    Po onome koliko sam ja gledao Tibora, zahvalan i solidan klupski igrac, prosao Dinamovu skolu, ima iskustvo igranja jace lige od hrvatske.......pa ne vidim razlog za toliku skepsu.
    On i dolazi da odmori i sacuva Mišića, a daj boze da mu Misko bude rezerva, jer bi to znacilo da je eksplodiral kod nas.
  • Mr Anderson
    8k
    Ja nisam od ovih revnih forumaša pa priznajem da ne gledam nizozemsku ligu, a pogotovo ne taj Heerenven. Zadnjinput sam ih gledao prije skoro 20 godina s istočne tribine. Tak da nemam pojma kakav je Tibor bio tamo. Koliko sam čitao krenuo je odlično pa se negdje pogubio.
    Zadnje što sam ga gledao je bilo u dresu Rijeke i kod njih je bio odličan. E sad, hoće on nama biti koristan, nemam pojma. Budemo vidjeli, ne treba negativa na prvu. Ono što je sigurno je da nama treba veznjak njegovog profila.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Vidim svi nešto ga s Bulatom uspoređujete pa ću ja lupit kontru
    Bulat standardan prvotimac uz Baturinu i Mišića do kraja sezone (naravno uz rotacije, ali član udarne postave)
  • sanjinlego
    3k
    Sve će vrijeme pokazati.
  • OsamŠest
    3.4k
    Ja samo kažem da nama trebaju ili pojačanja za prvih 11 ili potencijalimarcio amoroso

    Možemo neku okladu. Ja kažem da je to pojačanje za prvu postavu u vrlo kratkom roku..
  • nemapredaje
    3.2k


    Kada prestanemo razmišljati o prodaji igrača koje dovodimo onda ćemo krenuti naprijed ...
  • Georg Koch
    4.6k
    Moze pitanje
    Tko je blizi sa svojim igrackim karakteristikama, da zamjeni Misica i njegovu rolu u Dinamu, u nekim utakmicama??(Sucic/Halilovic)
    Po meni Sucic.
  • austrijanac
    4.1k
    Vraca se Aki i navodno dolazi zvijerka iz Izraela.
    Bogmec se zahuktalo.
    Edit: Uzeti s dozom opreza, SN.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions