• Papastrumf
    12.3k
    Kad je kolega sinoc javio dok smo se vozili u autu mislio sam da se zajebava, al ocito se nije zajebavao.
    Igrac za uci protiv Rudesa, Belupa i slicno, nikakvo pojacanje.
  • Georg Koch
    4.6k
    Tresla se brda, rodio se mis.
    Previse smo mi ocekivali
  • Mali Zeus
    12.8k
    Krivi Halilović, treba vratiti Haladonu.
  • Facke
    3.6k
    Covjek jos ni minute odigral za nas, mozda i novinar opet sranja pise , bitno da se sere.
  • Salva
    2.5k
    Dinamo nema mladih igrača koji mogu uskočiti i biti u rotaciji Mišiću niti bi bilo realno (a i normalno) da se dovede neki extra kapitalac na tu poziciju. Tu nam je potreban igrač u rotaciji, a Tibor bi sa igrama u Rijeci i Nizozemskoj trebao to i opravdati.

    Josip Mišić je možda i najvažniji igrač Dinama, ali čovjek će izgoriti ako nastavi igrati u ovakvom tempu.
  • Maximo
    491


    Baš, bolje da nikoga ne dovodimo, nego takve poluproizvode
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa dobro, mozda Jakir ima viziju za njega. Nama je sinoc jedino Sucic bio od veznjaka za uci.. a svi znamo kakva crna rupa nastane kad on ude.
  • Markelo
    2.6k
    U ovome trenutku pristajem i na to da momčad ako ništa drugo onda bar dobije na dubini. Od pojačanja sam davno digo ruke
  • Orc123
    8k
    A nezz sta bi reko, mit je def. Vezni nit pojacanje! Ima 28g....Petrusenko je zadnji vezni, Sunjic, Muhar....ovo je kopija Ljube i Bulata, a mozda trenurno i slabiji igrac s obzirom na pad forme. Ako su nam to pojacanja onda se sve bojim sta slijedi jos....opet igrac za dzabe, igrac za Rijeku, Osijek, cak ne za Hajduk a pogotovo ne za nas...ako vec mora biti Hrvat zasto se nije islo po mlađeg Sunjica koji je zadnji vezni? Cak mi vise Sosa ima smisla posto je mlad igrac nego ovo..
  • Mihaljević
    9.8k
    Nadam se da je Tibor samo zakuhtvanje... Ali ako će Bulat igrat kao jučer , mogao bi Tibor dobro poslužiti...
  • boem
    309
    Nije bombastično pojačanje, ali sasvim dobar igrač kakvog trenutno trebamo, a u vezi smo i vrlo tanki. Tako da od mene plus za ovo.
  • Common Sense
    798
    Niđe veze. Jel ovo neka zajebancija? Njega su se džabe riješili još u Lokomotivi davnih dana. Krajnje je upitno jel bi bio koristan u današnjoj Lokomotivi kojoj kronično nedostaje veznih igrača, a kamoli nama.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Cisto sumnjam da je gori od Sucica. Dobro ce posluzit kao zamjena za Misica il koju vec poziciju pokriva.
  • dinon7
    870
    Za prvo danas od mene plus. Tehnički dobar igrač, odličnog udarca, dobar pregled igre. Za rotaciju koju toliko spominjemo, plus
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions