• San Lorenzo
    15.6k
    Posao za danas obavljen, spavao sam ukupno tri sata, moje tijelo je spremno za plimni val pojačanja!
    hooray-letsgo.gif
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Pa šta radiš koji posao da si već gotov hahaha, eh da si i ovi naši kao ti di bi nam kraj bio
  • Facke
    3.6k


    I ja te iste vise nemrem poslusati koga je Zvezda dovela.
    Zvezda ima 76 miljina eura dugova , a pojacanja im dojdu zato kaj im drzava pomaze. I to je to. Da nema drzave iza sebe nebi bili nigde.
  • sanjinlego
    3k
    Šta kaže .. sve dogovorili sa Caglariem samo se čeka Bruno. Joj joj insajdera haha jedino ako oni imaju nekog Brunu?
  • marcio amoroso
    36.5k
    Dinamo je u 2 zadnja prelazna roka doveo 7 igrača (Perković, Bernauer, Kaneko, Mikhailichenko, Stojković, Kačavenda, Vidović).

    Od tih 7 igrača je u playoffu europske lige i dvije jako bitne HNL utakmice koje su se morale pobijediti participirao jedan igrač. Sa Stojkovićem smo možda imali nesreću sa ozljedom, Vidović je došao kasno pa u njega još naravno ima nade, ali ovih ostalih 5 jednostavno nisu pojačanja.

    Zato samo molim da ne dovodite nikoga i ne bacate novac ako ne možete dovesti igrača za kojeg smo sigurni da će u Splitu biti u prvih 11.
  • deda
    32.6k
    Nažalost sve priče o štednji ove uprave padaju u vodu. Mi smo samo na otpremnine trenerima potrošili više od 1,5 milijuna eura. A o igračima koje se dovodi, a nisu pojačanja te će nam samo postati balast na dugi rok neću ni govoriti. Ova štednja će ispasti toliko skupa da će tattine krađe biti jeftinije. Čekamo poteze i odgovore uprave.
  • The Undertaker
    5.3k
    Kad je Hajduk 2011. počeo štediti, prvo je reducirao budžet za plaće igrača. Znate koliko je uštedio na ostalim troškovima i plaćama zaposlenika? Ništa.
    Mislim da je ovo isti poslovno-mentalni sklop. To je kao kad Kraš počne štediti na kvaliteti čokolade. Kratkoročno imaš rezultat, dugoročno katastrofa.
    Eliminiranje nepotrebnih troškova nije štednja već dio normalnog poslovanja.
  • Orc123
    8k

    Za neke je sreca pa su dovwdeni na posudbe tako da i nece biri neke prevelike stete. Ako imaju mozga Kacu nece otkupiti, Mika ima 1+1 pa cwmo vidjeti kako ce se dalje pokazati, Kaneko treba prvo dobiti priliku a ako je ne iskoristi isto nemamo obaveze za otkup...ostaje nam samo Maxim ali ja za njega fakat mislim da mora i bude koeistan na duge staze....npr. da se i Kaca, Kaneko i Mika ne pokazu izgubiti cemo oko 1,5m eura u godinu dana, velik novac ali nikako presudan u samom kreiranju Budzeta! Vidjet cemo danas dal ce dovwsti prave igrace ili opet samo popune u kadru....
  • scooniepenn
    3.3k

    Došao ujutro rano iz Osijeka s vikenda kod ženine familije i naravno prepun dojmova s jučerašnje utakmice. Povratak rijetko viđen, ali o tome više na za to predviđenoj temi. Ono što ću samo reći kad se non stop pljuje po Bernaueru i Kaneku. Nakon onakve zadnje dvije partije Boška (i pritom nisam da ga se sahranjuje jer pauza mora ostaviti traga) Bernauer kakav god da je lošiji sigurno ne može biti. Neka odigra pristojan broj minuta u polusezoni pa ćemo vidjeti. O Kaneku mi je uopće bespredmetno kad dečko apsolutno nikakvu priliku nije dobio. Pored Menala i Marina i ja bih bio iskorak, tako da takvo pljuvanje bez da si mu dao neku minutažu meni je u najmanju ruku besmisleno, da ne kažem neku drugu riječ.
  • OsamŠest
    3.4k
    Nažalost sve priče o štednji ove uprave padaju u vodu. Mi smo samo na otpremnine trenerima potrošili više od 1,5 milijuna eura. A o igračima koje se dovodi, a nisu pojačanja te će nam samo postati balast na dugi rok neću ni govoriti. Ova štednja će ispasti toliko skupa da će tattine krađe biti jeftinije. Čekamo poteze i odgovore uprave.deda

    Točno. Nadam se samo da će to shvatit (ako već nisu).
  • OsamŠest
    3.4k
    Uskoro je podne, a nijedno ime nije izašlo. Kakvih 12 sati slijedi, ne želim ni zamislit..
  • Georg Koch
    4.6k
    vjerojatno nikakvih 12 sati :D
    Fascinantno je, da ako dolaze do ponoci 3igraca, da 12sati do toga nije isplivalo nijedno ime.
    Jesu nasi stvarno toliko sposobni?
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mislim ja da imena nema :rofl: :rofl:

    Vjerojatno tek tražimo
  • NitkoBitan
    17.3k
    Pa igraci u teoriji mogu danas potpisat bez da mediji saznaju a sutra bit predstavljeni :chin:
  • flexXy
    2.3k
    Ako se transferi danas dogovaraju znaci da je neka auto destinacija. Da nagadam bi rekao Prsir i Milicevic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions