• Orc123
    8k
    Ma ebo ih vise te posudbe, tu se samo vidi koliko nedostaje vizije, znanja i koliko su nesigurni.....
  • Infinity
    16.4k
    Posudbe su super stvar, ali je tesko za ocekivati da nam netko posudi jednog od svojih najboljih igraca.

    Mi posudjivati trebamo igrace popit Henriqueza ili Fernandesa, igrace koji su u trecem planu velikim klubovima, pa im je posudba prilika da ih se rijese, a mi dobijamo na vremenu da vidimo koliko nam taj igrac vrijedi. Vidovic je sjajan primjer.

    A da ce nam Auxerre ili Maccabi posuditi igraca koji je kod njih u prvih 11? To se samo budala moze nadati i trositi vrijeme i energiju na to. Mozda i bi ako im igrac ima cijenu 3 milijuna, a mi smo voljni dati 1m za posudbu i jos 4 za otkup. Eventualno tako, jer im je to prilika da vise zarade. S obzirom da mi stedimo onda je vjerojatno i ta ponuda s posudbom bila smijesna.
  • hardek
    2.8k
    Barem 1 veznjaka da dovedemo, ne mora ni bit za prvih 11 ako to već nije moguće. Nek je tu barem za rotaciju, pa kako ćemo sa 4 vezna izgurat četvrtak-nedjelja? Makar netko kvalitetom ala Gojak čisto da se mogu tu i tamo Bulat, Ljubo i Mišić odmorit.

    Ako ovako ostane jedino što može imat smisla je da planiraju Baturinu I Vidovića koristit na 8-ici
  • Doktor Kunić
    3.4k
    @marcio amoroso prijatelju, moram vas malo bocnut nemoj zamjeriti :joke:

    Pošto se zalažemo za transparentnost u klubu, brate red bi bio da nama članovima na forumu iznesete to ime kojem bi Mišić bio zamjena s obzirom da od njega nema ništa, pa eto malo da i mi zaslinimo, hvalaa
  • Armagedon13
    959

    A onda za Miereza hoćemo iskrcati 3M+igrača od 2M
  • Orc123
    8k
    M iskrcat cemo mi k .ac....bas sam vjerovao da cw danas neki k.. jos izdogovarati i pokusavao biti pozirivan ali cim nista ne izlazi oni valjda i dalje glume s Mierezom a vani za te novce su mogli naci igrace za sve deficitarne pozicije...
  • Infinity
    16.4k
    Ostat ce vjecno tajna, jer je ljude stid reci, bit ce ismijani. Covjek je zavrsio u ligi petice za osam znamenki, ne bi nitko vjerovao da je Dinamu bio opcija.

    Ovo ljeto sve ima logike, pa tako i to s Mierezom.
  • Sunja86
    1.2k
    Despodov u Paok za 3.5mil€
  • Juznjak
    3.8k

    To je 3.5mil€ više nego što bi naša uprava ponudila za pojačanje.
  • Infinity
    16.4k
    Jos kad se sazna da mu je placa nekih 600.000 bit ce top. Koji smo mi levati.
  • Sunja86
    1.2k
    1.2mil€ godišnje ali ni to ne bi smio biti problem ako hoćes kvalitetu moraš je i platiti pa to su 2 pobjede u Konferencijskoj ligi!
  • emilperska
    5.6k

    Nasi bi ponudili 400k EUR sad pa po nastupu do visine max 1,5 EUR pa ako udemo u LP jos 500k pa ako osvojimo prvenatvo jos 500k EUR i to sve u ratama na 10 godina..
  • Ivdzo11
    4.2k
    puno je to za lika koji je usao u zadnju godinu ugovora
  • Sunja86
    1.2k
    Evo ja bih probao sam El Gazhom koji se slobodan igrač nije mi jasno da ga je se PSV odrekao i sada je slobodan igrač ponudi mu 1.2-1.5€ godišnje pa ako hoće ,ako neće traži dalje
  • Sunja86
    1.2k
    Nije puno ako ti procijeniš da je to pojačanje
    Je li puno dovesti igrače koji ti ne mogu nikako pomoći i ispasti iz kvalifikacija LP-a i izgubiti potencijalnih 30mil€?
    To je sigurno bolje nego držati 5-6 igrača na ugovorima od po 300-400k€ godišnje koji ne pridonose ništa!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions