• Zagreb1992
    1.7k


    Al kako god okreneš nepotreba igrač za Dinamo
  • The Undertaker
    5.3k
    Ne dirati ništa do zimskog prijelaznog roka. Imamo unutarnjih rezervi. Samo će spaliti lovu.
  • Noel
    6.2k
    Na kraju bi sutra Sosa i Mierez bili za nas ko jackpot.
  • Orc123
    8k
    Peteusenko bi bio top igrac za rasteretiti Misica, pravi zadnji vezni koji je extra miran na lopti...bas smo popusili na Bakraru, mogao je biti najjeftiniji od svih napadaca koje smo zeljeli i zelimo a covjek igra odlicno u MLS i zabija redovito...jak ko bik, a jako dobre tehnike plus jako agilan ...bas mi zao!
  • Armagedon13
    959
    Falili smo mi na Friganu zimus,juče opet zabio.Biim se da je Sosa to za ovaj prel.rok
  • Noel
    6.2k
    Mislim da Mensah nije gotova priča ,ne želi igrati Ligue 2. Ima nade.
  • Orc123
    8k

    Ma ja ne bi nikad dao 6milja za njega...da su bili realniji i da je to bilo max 4m jos nekako...Bakrara smo mogli imati za 1,5m...igra odlicno... Frigan ce sljwdece godine ici i za manje od 4m kad ispadnu u 2. Ligu ...

    Pa da se spominjao bilo koji igrac bolji od Peteusenka ne ni uopce Peteusenko bio izbor...ali kad gledas samo da posuđijes ili da kupis za 1m eura onda ti uzalud skauting...imali su Agoumea iz Intera za 5milja, tj. Jos nije nigdje otisao. Da imaju viziju i m.da kupili bi ga...a mogli smo i vidjeti kakva je situacija sa Sunjicem....
  • Zagreb1992
    1.7k


    I onda prigovaramo nekaj scout ekipi , a mi se sami ne mičemo od HNL pojačanja
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ja mislim da ti je to twitter od @Ivanmtk
  • Armagedon13
    959

    Zimus je bio 2,5 ali smo čekali zadnji dan pa se zakasnilo
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Cherif Ndiaye bivsi napadac Gorice prelazi kod cigana za rekordnu odštetu kluba 4m+ bonusi.

    “Ukupno je ove sezone u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu zabio četiri komada, dodao dvije asistencije, a u 19 nastupa za Adanu čak je 12 puta poentirao”

    Šta mislite dal bi bilo mista za njega kod nas, znam da su ga tu neki spominjali još prije dok je bija igrač Gorice. To je trenutno nemoguce, al čisto me zanima mišljenje. Stalno neki tu spominju da nam triba neki jako crnac u napadu
  • bluelions
    320
    Mislim da Mensah nije gotova priča ,ne želi igrati Ligue 2. Ima nade.Noel

    Poruka za Auxerre od kluba koji ima europski renome:
    - Mensah je sigurno zadužio klub
    - lijevi bek može igrat neki stoper ili neki veznjak, nema prostora za brigu
    - Mensah je već napunio 25 godina pa se mora pod hitnom prodati ispod cijene a i dovesti prinova iz 3. francuske divizije
    - Nije potrebno imati uigranu ekipu pogotovo ne za 2. diviziju
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ne dirati ništa do zimskog prijelaznog roka. Imamo unutarnjih rezervi. Samo će spaliti lovu.The Undertaker

    A inače će ju brižno čuvati do zime. Spaljivanje love je ona muljaža sa Krdžalićem.
  • The Undertaker
    5.3k
    Gledaj, kod Krdžalića neka muljaža sigurno jest ali tko tu dobija ili gubi ne znaš jer nemamo uvida u detalje.
    Više sam mislio da ako transfer rok nije pripremljen (a nije) nema smisla sada panično kupovati kojekakav otpad na tržištu. Bolje dati Jakiru vremena da isfiltrira što mu treba pa da se to kupi na zimu.
  • Mihaljević
    9.8k
    Čujem da od Andrića u osijeku nema ništa, sad kolko je to povezano sa Mierezom...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions