• emilperska
    3.2k
    Trenutno smo u fazi da ne smijemo podcjenjivat ikog, ali..
    Stvarno mislim i da s ovim kadrom moramo biti prvi u KL grupi, a ova spominjanja pojacanja nek dodu do 8.9. i nek igraju samo HNL do proljeca.
    Naravno zvuci utopisticki da ce Noa i celicna lady nagovoriti ova dva da dodu s jakim ugovorima, zatim njihovim klubovima dati konkretne odstete, a ne kifla, burek, opcija, posudba, broj nastupa pa za 2 godine 500k i onda se njih dvoje medusobno dog i ne sabotirat..
  • Nogo
    1.3k
    Dečki, ako dođe ovaj Sosa i još jedan to će biti to. Sjetite se slanja ponuda zadnji čas svaki prijelazni rok i na kraju ne dođe nitko i kao a kasno je i traže puno itd.
    Sve da se htjelo ove igrače se moralo dovesti najkasnije do 15.8.

    S druge strane mi Ivanušeca damo za đabe. Sramota od kluba,politike vođenja i škrtarenja.
  • Noel
    4k
    Ako je Sosa dogovoren i sutra je na potpisu ugovora onda sa njim više nema posla. Danas i sutra se stigne obavit barem još jedan potpis. Nek to bude jedan od ova dva kapitalca i ajde. Bit će sutra na kraju Mierez i to je to.
  • Orc123
    5.2k
    Ma prenjeli su clanak od prekjucer...iako da s obzirom na nasu nesposobnost sanse su mizerne da ce od ovog nwsto biti...jbg....istina je da svaki peijelazni rok ne odradimo nista i onda na kraju izbaci se nekoliko kvalitetnih igraca koje naravno ne zavrsimo. Sjetit cete se prosle godine i Bjorkana, Sinkgravena, Cokaja, pa godinu prije Doekhia itd itd...da bi na kraju vratili Dilavera iz turske peije 2 godine...znaci sanse da cemo sad nesto drugacije su mizerne ali bas mizerne! Nikad ali bas nikad nismo na kraju prijelaznog roka doveli vide igraca, max 1....

    Danas sta se odradi, odradi se jer sutra vise ne đozes pregovarati i rijesit lijecnicki i potpisat ugovor i jos na kraju prijavit za europu....danas je zadnji dan za nesto...
  • marcio amoroso
    32.5k
    Pa ovima iz Izraela ili Francuske ne možeš prijevoz organizirati do sutra da bi odradili liječnički. Šta se lovite bezveze. Sosa je jedini igrač koji će sutra potpisati.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ja nisam iza tog profila.
  • Facke
    2k


    Ja bi dal Istre milju i pol za Petrusenka i dobime dobruga igraca.
  • superhik
    10.4k
    Ako je na snazi štednja, hoće li Mierez s našima busom danas nazad za Zagreb za liječnički sutra da se uštedi na putnim troškovima?
  • Juznjak
    3k

    Ili tako ili nek Osijek spusti ponudu. Treće opcije nema.
  • Dinaminjo
    514


    A) moze i bez lijecnickog, samo nan odmaze
    B) puni smo ko brod, nek unajme vladin avion
  • Zagreb1992
    1.3k


    Igrač kojem je HNL plafon i to je to ..Nama trebaju ozbiljni stoperi
  • Teofil Kateran
    876
    Petrusenko nije stoper već vezni.
  • Beowulf112
    301
    Nije nista posebno Petrusenko...gledo sam istru vise puta..prosjecan hnl igrac koji se malo istice u istri koja se bori za pozicije od 5 mjesta nadalje..bio je puno bolji Bakrar
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Nije nista posebno Petrusenko...gledo sam istru vise puta..prosjecan hnl igrac koji se malo istice u istri koja se bori za pozicije od 5 mjesta nadalje..bio je puno bolji BakrarBeowulf112

    pa jbt život igramo HNL i KL...ne idemo osvojiti ligu prvaka, treba igrač rotacije u vezi koji je spreman dijeliti minutažu....tj. zamjeniti i odmoriti mišića/ljubičića/bulata. petrusenko izgleda kao poprilična klasa za HNL pojmove.

    bakrar je napadač...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.