• NORTE
    11.4k
    Zonaši koji pratite i utakmice Istre, šta mislite treba li dinamo do kraja ovog roka (8.9.) kupiti Antu Ercega? Igra tri pozicije, špica, lijevo krilo i 10-ka za koju dinamo nema zamjenu (samo Baturina), a takav profil igrača bi nam jako dobro došao, makar s klupe kad stvari ne idu dobro.

    Čak i ako ne bi mogao igrati grupnu fazu KL ionako smo za to solidno ekipirani. Čovjek je borac i ne libi se slaviti golove ni protiv kmečavaca za koje je igrao jednu sezonu.

    Istri odšteta i par igrača na posudbu.
  • nemapredaje
    3.2k
    Pierrot je zvijer, al baš zvijer. Čovjek je prošle sezone sam izbacio Zvezdu
  • NORTE
    11.4k
    Sportske pišu o interesu za Pierrota i Mensaha(lijevi bekArmagedon13
    Nakon pročitanih komentara zonaša o ovoj dvojici ja sam u euforiji!
  • Olmic
    3.6k
    bas nikako stari..
  • Armagedon13
    959

    Gideon igrač Auxerra
  • Orc123
    8k
    Ta 2 igraca bi bas bili o o kapitalci kapitalci za nas! To bi bar malo ispralo gorak okus ovog uzasnog prijelaznog roka i ti igraci bi definitivno nama bili pojacanja....ksd smo trazili beka sam pisao za Gideona Mensaha, nezz sta su cekali, mozda da se zatvori rok u liga 5 jer je valjda imao tamo ponude. Mislim to je RBS skola, iznimno mocan bek, igra odlicno u oba pravca, jos je dovoljno mlad...Pierrot je zvijer u napadu i bolji od Miereza!
  • dd29
    537
    Betis i dinamo žele mensaha
    Auxerre odbio, kažu nema prodaje

    https://www.lequipe.fr/Football/Actualites/Auxerre-bloque-gideon-mensah/1417141
  • Orc123
    8k

    Sad vise Betis ne moze, ali mi mozemo! Ne zeli on igrati sada kad su ispali u 2.fra ligu! Sve se vrti oko odstete! Ako damo klubu dobeu ponudu evo njega kod nas, samo....nadam se da nasi razumiju da bez para nema ni pravog igraca! Nek se uozbilje...on bi bio extra pojacanje!
  • Noel
    6.2k
    Ova dva bi bila takva kapitalca sad sam se najarcal uf.. koja bi euforija nastala da ova dva stignu..
  • db-izbjeglica
    15.4k
    dinamu treba lijev bočni, pod hitno...tako da je ovaj mensah dobrodošao.
    pod hitno trebaju i dva krila...jer ovo što trenutno imamo je horor!

    petko, drmić, emreli je sasvim pristojan izbor napadača.
  • San Lorenzo
    15.6k
    Problem je sad kupit igrača jer je prijelazni rok uglavnom svagdje gotov i netko tko bi igrača prodao prošli tjedan, ga neće prodati sad jer do zime nemože naći zamjenu.
  • rakurs
    220
    Sada će naši ponuditi milijun eura pa će biti šok i nevjerica kada ovi to odbiju te će onda govoriti u medijima da su igrači baš poskupjeli i da Dinamo to ne može platiti.

    Nakon toga će im poslati ponudu za posudbu koja će isto tako propasti pa će panično dovesti nekog puno lošijeg od ove dvojice u zadnji tren, ali naravno na posudbu jer ni sami nisu sigurni u kvalitetu tih alternativa.

    Bilo bi lijepo kada bi nas iznenadili s nekim pravim pojačanjem, no s obzirom da imamo još dva dana za prijavu igrača za skupine KL nisam baš siguran u to.
  • Orc123
    8k
    Jos danas stignu pregovarati i dogovarati jer sutra se vise ne moze...sutra igrac mora doc na lijecnicki i potpisati ugovor tako da nam danas zadnja prilika....
  • đole
    317
    broj 50 sigurno ne nosi jer mu je dida rođen 1950.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions