• Mr Anderson
    5.4k
    Nećemo dovesti nikoga. Iluzorno je očekivati neko pojačanje u zadnji čas. Tak smo zimus doveli Perkovića pa ga sad nema nigdje.
  • NORTE
    9.3k
    Nećemo dovesti nikoga. Iluzorno je očekivati neko pojačanje u zadnji časMr Anderson
    Vremena ima do petka navečer!
    Jakir je sam izjavio da nam je Hnl najvažniji.

    Kadar za KL je ionako solidan, nemojmo zaboravit na igrače s klupe koji nisu baš dobivali puno prilike ovo ljeto.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Bojim se da ćemo teško nekog dovesti, a da taj ne može igrati Europu. HNL je malo kome primamljiv.
  • emilperska
    3.2k

    Pare cuda cine, a mi ih sad imamo.
    Hajduk bez ikakve reputacije dovede osrednje strance. S parama i reputacijom koje imamo, ocekujem igrace 2 razine iznad jogurtovih taman da ne igramo Europu..
  • Rakovica1986
    537
    Dobro je netko napisao jučer. Sutra lagani dogovor do navečer, ponedjeljak ujutro liječnički i objava.
  • Nogo
    1.3k
    https://ibb.co/tpRfm9x

    Kada se sjetim šta smo mogli imati ovo sve drugo pada u vodu.
    Još na klupi : Kleinheisler, Mišić, Pjaca, Cokaj, Moha...golman recimo Majkić...znam da nismo baš sve mogli dovesti ali da i Petko ode ovo bi bilo sigurno odlično. Ljubu sam na beka stavio ali i tu se moglo nešto kvalitetnije dovesti, kao i na stopera umjesto Boška. Da ne kažem Despodov i takvi još.
  • ivosivo
    168
    Biscan je znao da Livakovic odlazi, prva opcija mu je bila Kotarski, ali je ispao preskup… nakon toga je opcija bio Pandur iz Fortune, no to je zapelo negdje gore…
  • Sunja86
    1k
    I nakon 4.09 moraju probati dovesti pojačanja neka se zadaju, nek upregnu malo te pregovaračke vijuge ako ih imaju, nije valjda jedini uvjet svakog igrača da mora igrati u europskom natjecanju(igrat ce na proljeće). Lova je većini najbitnija mora se pokusati svim mogucim sredstvima pa i da će nas baš svaki odbiti ne zanima me, jednostavno se mora pokušati!
  • Beowulf112
    301
    Ima zanimljivih free agenta...santi mina iz celte je bez kluba..27 godina..napadac u najboljim godinama..ima jako puno golova u spanjolskoj ligi
  • Sunja86
    1k
    El Ghazi je također free agent e to bi bio kapitalac i odmah pojačanje za prvih 11
  • Dinaminjo
    514


    Santi Mina je u zatvoru.
    Ja boh vas za takve prijedloge da nemres guglat 10 sec banirao, jer ispada da provocirate
  • Armagedon13
    958
    Sportske pišu o interesu za Pierrota i Mensaha(lijevi bek)
  • Orc123
    5.2k
    Tog Mensaha sam spomenuo prije 2mj za l. Beka ...top bek ali bas ono top!
  • emilperska
    3.2k
    Koji je to Mensah? Ima ih milijun
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.