• Noel
    6.2k
    Xeka Portugalac kaj s njim vidim free agent? Jel on možda taj?
  • Markelo
    2.6k
    Pa tko je zadužen za dovođenje igrača? Onaj uhljeb iz Lane sigurno nije. Ne vjerujem ni da je "ja sam tu biciklom" Podnar zadužen. Ostaju Šimić i glavina sekretarica.
    Ako Šimić predloži igrače koje bi doveo a ova sve to stopira, onda, "ekipa, doviđenja, mene u klubu više nećete vidjet". Ili se možda ni on nije snašao u tom poslu?
  • boem
    309
    Ne znam koliko si upućen u prošlu skupštinu i pozadinske igre prije nje, HDZ je bio jako uključen.
  • emilperska
    5.5k

    Tehnomenađerska i udbaska struja..
  • Sunja86
    1.2k
    Moje je razmišljanje da je Šimić doveo Bišćana,Kaneka,Bernaua,Myhku i ovi su to odmah škartirali da to nisu igrači za Dinamo što se tek treba pokazat ne prvadam u tome Šimića ni malo vidjet cemo nako nekog vremena je li pogodio i mogu li ti igrači išta pridonijeti i onda Vlatka panično reagira sa dovođenjem Kačavende,Stojković i Jakirovića totalno rasulo i nesklad bez ikakve vizije i cilja a plus sve ovo je i naplata loših prijelaznih rokova u zadnje 2 godine!
  • Mihaljević
    9.8k
    Brate odakle si taj video izvuko...
  • peša
    74
    Taman listam malo TM, je l moguće da je zamjena za Mišića bio Xeka, Portugalac koji ima iskustvo fran lige, igrao za Lille, Rennes, Bragu..
    Pritom, slobodan je igrač, bez kluba.
  • Facke
    3.6k
    Za Xeku nisam ni jeden clanak nasel da se itko za njega interesira.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Navodno je otišao u drugi klub s obzirom da je ovaj još free, valjda onda nije taj
  • scooniepenn
    3.3k

    Jesam, upoznat sam. Ali mislis li da ce itko iz visoke politike gurati agendu prepustanja naslova Hajduku. Nasa visoka politika je po puno stvari teatar apsurda, ali ovo je u rangu babskih prica na klupici Doma za umirovljenike na Ravnicama.
  • peša
    74
    A da je potpisao već za neki drugi klub, jako bi jednostavno našli o kome je bila riječ, al evo valjda će reći kad zavrsi.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ma nije ni bitno na kraju hahahah bolje da ni ne znamo o kome je riječ
  • emilperska
    5.5k

    Pa ne radi se to direktno, napravi se tak da Tajnici i poslovno nesposobnom Noi das kljuceve sportske politike i budzet 50 mil EUR. Kolika je sansa da ce sjebat. Pa ova je bila najbrza fotokopirka opcine Maksimir, ovaj se pripremao na FM gdje je zabunom uzeo Slaven, a ne Dinamo.
    I da, stavis njima jos 2 HDZ uhljeba.
  • peša
    74
    Mozda, ali moram saznat hahahaha
  • scarface
    269
    Dobro, majku mu...

    Jel Petković ostaje?

    Muka mi je od svega...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions