• Captain America
    17.7k
    Kaže Mati da ide za Makedoniju zbog reprezentativnih obveza. Preozbiljno pojačanje za ovo što je Dinamo postao.
  • Nogo
    3.6k
    Lukanić na posudbi u Zrinjski.
  • Mihaljević
    9.8k
    Živković debitirao maestralno u HNL-u , nadam se da će i Vidović... Da me neko sad pita Joaquin ili vratit Žileta sa posudbe, Žile 1/1.
  • Noel
    6.1k
    Živković Gurlica Topić Lukanić Janković. To su sve igrači koje smo otpisali za ovu sezonu a mogu garantirat da su svi bolji od pojačanja koja smo doveli ili sa kojima se povezujemo. Pogledao sam dosta utakmica u svim kategorijama tih klinaca pa znam o čem govorim.
  • Noel
    6.1k
    I da dodam Theophil je bolji od svih stopera koje trenutno imamo u klubu i sa kojima se povezujemo za dolazak.
  • Nogo
    3.6k

    Ja bi isto to napravio. Vjerujem da pola ovih ponačanja šta se povezuju s nama mi imamo u našim mlađim dečkima koji su po posudbama i ovima kojih smo se riješili.

    Crnac - bez problema je mogao igrati sada kod nas umjesto da ga je Slaven prodao.
    Živković - bez problema zamjena na stoperima
    Kulenović - čovjek trči, igra glavom, čemu bacanje para na Miereza
    Bočkaj - mislim da bi čovjek imao šta reći pod Jakirom
    Tolić - za riješiti neke tekme i čovjek poteza

    Marina bih provoga dao ća jer je sve kredite ispucao.

    Nama ekipo trebaju pojačanja, a ne prinove!
  • Orc123
    7.9k
    Ja se jos nadam da ce dovest barem 2-3 top igraca...a za Zivkovica, Lukanica, Gurlicu, Katinica je bolje da igraju konstantno na posudbi nego da kod nas skupljaju mrvice. Za prve postave jos nisu jer su pre zeleni a bolje da igraju negdje nego da kod nas griju klupe...
  • Bosskovitz
    11.7k

    Odbio Dinamo jer ne želi igrati Konferencijsku ligu, ali najvjerojatnije odlazi u Bešiktaš koji igra Konferencijsku ligu?

    Nemojte nasjedati na tabloidne tekstove i beskrupulozne laži u naslovima.
  • Mihaljević
    9.8k
    Sve se slažem osim Tolića , nikad nisam volio takav tip desetke , ostalo sve potpisujem.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Mozemo sada reci da Petko ostaje? Pa ne bude valjda u Tursku otisao...
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ja se jos nadam da ce dovest barem 2-3 top igraca.Orc123

    U 2 puna mjeseca nisu doveli ni jednog top igrača osim možda Vidovića i Stojkovića koji se nažalost ozlijedio, ali će sad u ova 72 sata dovesti 2-3. Kako da ne.

    Preplatiti će Miereza i to je to. Ako.
  • Markelo
    2.6k
    20-ta smo liga Europe sa bolno lošom infrastrukturom, lošom posjetom i sad još igramo najlošije europsko natjecanje. Ja ne znam kako privući nekog boljeg igrača, osim da ga ne zaspemo parama ko Arapi
  • marcio amoroso
    36.4k
    @Captain America nemoj se ljutiti, ali nema potrebe da ovdje prenosiš šta neka ig stranica piše. Ako već imaš potrebu citiraj ih, ali bez slika.
  • emilperska
    5.5k
    Nece doci nitko za prvih 11. Ljubo ce i dalje bit startni bek. Sto prije shvatimo da je kapacitet ove Uprave ogranicen na HNL ili na Noine krive prosudbe koje je naucio na FMu, svima ce nam biti lakse.
    I nakon 04.09 i nakon 09.09 Ljubo ce bit bek u prvih 11, a Rile stoper..
  • marcio amoroso
    36.4k
    Dečki ne postoji samo tema transfera. Ako pišete o tekmi sa Osijekom postoji tema za to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions