• Sunja86
    1.2k
    Sammir je u Međugorju samo kazem.......bomba
  • Orc123
    7.9k
    Ja mislim da sa njima Jakir zeli dobiti na visini i skoku, ako bi u jacim tekmama ovaj Sosa bio bek i Guntner na stoperu sa Pwricem i Ristom vec bi puno dobili u branjenju prekida...
  • Captain America
    17.7k
    Koja ekipa na klupi Maxime, Takuro, Joaquin :fire: Doduše, tu treba dodati i 3 prevoditelja s obzirom na (ne)znanje engleskog kod svakog od njih.

    Očekujem i dalje Ljubu na beku i da se sjete kroz 2, 3 tjedna da je možda trebalo dovest još jednog veznog.
  • Nino Bule
    13.6k
    Koji kurac nisu se uspjeli oko koraya dogovoriti ???? Jel toliko problem pljunut 3 milje i dovest igraca
  • Olmic
    3.6k
    Nema sanse da dodu i sosa i gunter . Ako dolazi sosa gunter nece ili cemo opet igrat bez lijevog bek
  • hardek
    2.8k
    Samo posudbe pajdo, nemamo za biber
  • Lynx17
    4.1k
    Joaquin, bivsi igrac Liverpoola. :eyes:
  • Captain America
    17.7k
    Gunter je jedini od ovih stranaca uz Khaouia s kojima nas se povezivalo da mi je djelovao kao pojačanje. Ovaj mi djeluje ko puno lošija varijanta od Uremovića.
  • Olmic
    3.6k
    Ma ako dolazi sosa bolja da ne dolazi
  • Noel
    6k
    Sljedeći tjedan kad završi rok ako ne pljunu prave pare za pojačanje nakon silne zarade ovo ljeto onda se uskok ozbiljno mora pripremit za upad u prostorije uprave.
  • emilperska
    5.5k
    Tko ovdje ima pristup u Comet. Znam da je par takvih..
  • NitkoBitan
    17.1k
    ako ne pljunu prave pare za pojačanje nakon silne zarade ovo ljeto onda se uskok ozbiljno mora pripremit za upad u prostorije uprave.Noel

    Orc ce preduhitrit USKOK. A moglo bi mu se i nekoliko forumasa pridruzit, da se detaljnije proceslja sve....
  • Orc123
    7.9k
    Nema mi smisla dovesti stopera ljevaka ako jedini stoper ljevaknti je najbolje sto imas od Stopera! Bosko nije za ozbiljan nogomet jos! Ja mislim da oni njega vide na poziciji L. Beka da radi konkurenciju Miki i da cw stopera dovoditi! Guntner nije propao nego je Sergej rekao da nakon zakljucivanja prijelaznog roka u ligama 5 ce sve biti jasnije! Guntner vjerojatno ima ponude iz liga 5 pa se ceka. Ne kuzim zasto toga Miereza forsanje em je skup em za te novce dopelas strasnog napadaca a ne Miereza!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions