• Juznjak
    3.8k

    Znači trebali bi dat plaću debelo preko 750k igraču koji godinama nije igrao? Kažem debelo preko 750k jer Zvezda igra Ligu prvaka i nema šanse da bi onda neki igrač izabrao nas prije Zvezde za istu plaću.
  • austrijanac
    4k

    Stari, to ne znaci da se moramo pojacavat njihovim otpatcima.

    Tj nebitno, neda mi se opet o tom, tako i tako tvrdim da necemo vidjet nikog vise do kraja.
    Dao Bog da sam u krivu.
  • IstokKa96
    671
    Kapitalac je relativan pojam, ali ako se koncentriramo na temu u kojoj se najčšće spominje, mislim da je nepotrebno prolijevati žuč na te stvari.
    Dinamo nema apsolutno nikakvu moć privlačenja europskih kapitalaca jer smo mi za njih u svemu nižerazredan klub usprkos zadnjim europskim uspjesima.
    Jednostavno je to tako, a nama nekima je to teško prihvatljivo.
    Najfriškiji primjer je Satriano (kojeg usput ne smatram nikakvim kapitalcem) koji je odabrao Brest, a ne nas, stoga moramo biti zadovoljni i s Mikom i Kanekom i sličnim igracima jer su oni potencijalni kapitalci za nas.
    Čim prije to shvatimo, mirnije ćemo pratiti temu 'transferi'.
  • Sava Krpa
    269
    Meni samo nije jasno da se uopće dovodi u pitanje prodavanje Petka u ovako kriznom periodu. Kad smo već prokockali sve sto smo imali kao i prodali nadam se da će upravi priteći pameti pa mu ponuditi nešto što mu nude i ti možebitno potencijalni kupci. Odlaskom Petkovica šanse za HNL još vise srozavamo na minimum.
  • Mihaljević
    9.8k
    Jedino što nam ide u prilog da ćemo do 4.9 najkasnije 8.9 znat na čemu smo.
  • Mali Zeus
    12.7k
    upravo to. Stravično je da je to još uvijek opcija.
  • Jaro
    7.3k
    Ma nek prodaju Petka, daju papire Misicu i Ristovskom.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ovaj sosa stoper i moze pokriti lijevog beka.... Odmah jednim udarcom dvije musice....

    Jedino ak dodu i gunter i sosa onda je dobro
  • Olmic
    3.6k
    kad bi barem u svom kadru imali stopera lijevaka kaj moze i beka

    Joj da pa imamo
  • Orc123
    7.9k
    Neszo je tu drugo i dublje po srijedi u slucaju Perkovica...on uopce mike u kadru ....u necem je problem....nije bezveze tako kod svih trenera.
  • Orc123
    7.9k
    Po nekoj logici ovaj bi trebao konkurirati ako dodje za beka vise, umjesto perica nece igrati, a s 2 ljevaka necemo igrati tako da sigurno on nije opcija samo za stopera!
  • NitkoBitan
    17.1k
    Znaci i ovaj i Gunter bi dosli na posudbu sa opcijom otkupa. Znaci STEDI SE za kapitalca na krilu ili u napadu :lol:
  • dinon7
    869
    Nakon informacija iz Italije kontaktirali smo klub, a iz Maksimira su nam potvrdili kako je Sosa blizu dolaska.
    Sportske novosti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions