• Mali Zeus
    12.7k
    Ma kaj bi Vivas propao, lupaju bezveze. Povećavaju dobit svake godine.Mr Anderson

    E pa to, već sam par postova vidio o propalom lancu birceva.. A ima jedan u svakom kvartu.
  • superhik
    11k
    Prekinite u temi o transferima pisati o financijskom statusu Vivas bara
  • Orc123
    7.8k

    Samo smo mi neki pokusali sagledati realno za dobrobit Dinama! Ne stvaras momcad za sezonu u 9mj nego u 6. I eventualno u 7. Nakon sto ocekujes odlazak kljucnih igraca dovedes dovoljno rano njihove zamjene da ih uigras i da prijelazno razdoblje prođe što bezbolnije! Imas realni prihod od 60mil eura i svako i ulaganje ti ima pokrice! Vizija! Trebali smo imati Viziju kako napraviti kvalitetnu tranziciju, a ne cekati da ti ovo cim duze ostanu pa da onda zadnjih 2 tj se nadas da ces nac nekoga mozda! Nedostaje Vizija i jednostavno ne dostaje znanje nekim clanovima iz Uprave! Dinamo je veliki kolac i nije za svakoga! To sam upozoravao...a naisao sam samo na vrijeđanje i ismijavanje! Pa eto vam ga sad! Sta jedna Perasica zna o nogometu?
    Jos mozemo spasiti sezonu i posvwtit se prvenstvu i nabijanju europskog koeficjenta ali bez pojacanja od toga nece biti nista! Inace zona se puno cita od ljudi koji su zaduzeni iz kluba za to! Da smo vise unisoni bili u pritisku na Upravu siguran sam da bi se i oni malo zapitali!
  • dinon7
    849
    možda ipak šapne mumiji da kasnimo ali da još imamo vremena. Ipak mu je on savjetnik…jel…
  • Droljo
    8k

    Savjetodavno tijelo :lol:
  • ZGBhoy
    1.7k
    ; ‘super, sad ćemo ga moći prodati za 30 milijuna eura‘Droljo

    Ja kad takve stvari procitam mi bude crno pred ocima i dobivam misli za koje bi da ih ostvarim isao bez problema u Zatvor
  • Droljo
    8k
    Inace zona se puno cita od ljudi koji su zaduzeni iz kluba za to! Da smo vise unisoni bili u pritisku na Upravu siguran sam da bi se i oni malo zapitali!Orc123

    Pa ak su čitali ovu našu psihijatriju zadnjih mjeseci normalno da nisu stigli ništa drugo raditi...
  • dinon7
    849
    A još k tomu su i pokazali da ih boli ona stvar za mišljenje ikoga od nas.
    Neznam kaj mi gore od svega toga
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ima tema Scout služba, igrači koje bi volili u dinamu buraz
  • Ali
    2.1k
    Evo jedan pregled ovog proljetno-ljetnog roka po pozicijama:
    Lijevo krilo:
    1. Dinamo: otišao Ivanušec, došao (povrat sa posudbe) Antonio Marin i jučer Vidović
    2. Rijeka : otišao Vukčević, došao Pjaca
    3. Hajduk : otišao Mlakar, došao Dajaku

    Desno krilo:
    1. Dinamo : otišao nitko, došao Emreli (povrat posudba) i Kanekho
    2. Rijeka : otišao Ampem, došao Marco Pašalić
    3. Hajduk : otišao nitko, došao Dolček

    Vezni red:
    1. Dinamo : otišli Janković, Tolić (nisu bili u sastavu nego pod ugovoron) Ademi, došli Stojković i Kačavenda bez ispravne liječničke dokumentacije.
    2. Rijeka : otišli Vrančić, Braut... , došli Janković, Fruk
    3. Hajduk : otišli Fosati, Zidar.., došli Odjida, Žaper.

    Zadnja linija + golmani:
    1. Dinamo : otišli Šutalo, Bočkaj, Livi, došli Bernauer, Mykha, Perković
    2. Rijeka : otišli Krešić, Stanić, došli Čabraha, Radeljić, Goda, Dilaver
    3. Hajduk: otišli Lovrenčić, Awaziem, došli Moufi, Šarlija, Diallo, Uremović, Sigur

    Dodatno mi smo potrošili na transfere 10+ milja, Rijeka i Hajduk zajedno možda 2milje.
    Nama je otišlo 5 igrača prvotimaca , nositelja igre a svi koji su došli za sada se nistu ustalili u prvih 11.
    Rijeci i Hajduku nije otišao nitko bitan za igru, a 75% njih koji su došli su starteri u prvih 11 i imaju u ovih mjesec i pol barem pogodak, asistenciju ili neki napredak su donijeli.

    Kad ovo se pogledam, nebih zaključio da je nama kapnulo u blagajnu 50+ milja a da Rijeci i Hajduku 5-6 milja...

    Mi smo u ozbiljnom problemu sa scouting službom i decision maker službom/osobom u kom god obliku ta služba bila.

    Jeli možda vrijeme za nekog profesionalca na poziciji sportskog direktora, nekog sa ozboljjim referencama i ugovorom koji bi tražio/nagradio rezultat u ozbiljmom iznosu. Nekog po profilu (Salihamidzic, Maldini, Ragnick, Zajec) napominjem sličan profil, da se ne uhvatite za ova imena... Nekog tko bi počistio dvadesetak igrača koji su pod ugovorom a danas ih pola ni nezna bez navigacoje doći do maksimirske 128 jer su razasuti po tko zna kakvih adresama. I tko bi postavio jasan cilj kvalitete za dolazak u Dinamo i to isto usuglasio sa stilom igre kakav ima Dinamo...
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Ma daj stvarno vise kako ti nije dosadno,pa od 6. mjeseca do dana danasnjeg pises otprilike 3 ista komentara svaki dan po 10 puta. OK,shvatili smo te,u pravu si,vidis sve sto i mi vidimo ali nemoras to svaki dan 10 put ponoviti. Sta je tu tako tesko shvatiti? I onda kad ti netko prigovori ljutis se,pricas o tome kako neces vise nikad nista napisati,budes miran 2 dana i opet isto.
  • Mali Zeus
    12.7k
    @Orc123, nisam 100 posto siguran, što si ono bio govorio i na što si nas sve upozoravao?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Napisao je tisuću istih postova, ali slabo ga doživljavaju ovi iz uprave pošto čitaju zonu. Mora promijeniti pristup.
  • Droljo
    8k
    Ako nije pomoglo 3000 orcovih postova da svi progledaju ne znam kaj bude..
  • Facke
    3.6k
    Od Hannesa Wolfa nista. Index pise da uopce nisme bili zaintereserani za njega. Koray Gunter bi se trebal resiti. Njemu se svida kaj bi igral europu. Valjda bu pristal sad iak sme samo jos vu konferencijske lige. Simicu i Vlatkica imate do pandelka vremena. :razz:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions