• marcio amoroso
    36.6k
    Bjelici Gavran ne paše. Andrić jednostavno nema kvalitet za ovaj Dinamo tako da ja mislim da će možda Gavran čak i otići a Andrić ili posudba ili mrvice. Kule bi trebao biti rezerva Petkoviću.
  • cron1ck
    1.7k
    Bjelici Gavran ne pašemarcio amoroso

    mislim da Bjelica ima dosta povjerenja u Gavru, to se moglo vidjeti kad ga je na pocetku sezone kako ga forsira i ne vjerujem da bi se bas slozio da ga se proda
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ne mogu vjerovati da je Dani ostao :cool:
  • LovroZG
    1.3k
    Gavran uvijek može odradit presing i odvuć protivnika za sobom tako da nije baš njegov stil toliko drukčiji od onoga šta Bjelica oće. Nema on fizikalije poput Petkovića, al uvijek se borio s Petkom za mjesto startera. Sad ga ne ide, al ne vjerujem da će ga se Bjelica odreć tek tako.

    Andrić je s druge strane bio vatrogasno rješenje kad je Budimir otišo u Iran za parama. Tu smo se valjda nadali da će biti dobar zbog fizikalija, al nažalost nije se nimalo iskazo realizacijom (nije mu ni u Interu bila bogzna kakva) i tu smo popušili. Vidio sam negdi da u Portugalu traje prijelazni rok do sredine rujna, nek ga tam prodaju za 300-400 soma da bar dio uloženog vratimo.
  • Beowulf112
    332
    Forsiran je ovaj dolazak kulenovica bespotrebno.Mislim decko je mlad.19 godina i sve to stoji.Ali radije bi da se taj novac iskoristio da se podeblja nekim igracima ugovor i da produze.
  • cron1ck
    1.7k

    Moras shvatit da u slucaju Dinama ne mozes podebljati ugovor i ocekivati od nekog mladog igraca da ostane jer on sam ide prema napretku, nije to recimo primjerice Manchester ili Real. Dinamo ti sada gleda tog malog Kulenovica kao investiciju koja ce za 3,4 godine biti prodana za nekih 10 milijuna.
  • Pop corn
    8.4k
    Forsiran je ovaj dolazak kulenovica bespotrebno.Mislim decko je mlad.19 godina i sve to stoji.Ali radije bi da se taj novac iskoristio da se podeblja nekim igracima ugovor i da produze.Beowulf112

    koja ti je to politika?
  • Ludovic IX
    7.3k
    Uglavnom, tu je bilo pojedinaca koji su već oplakali odlazak olma, Petkovića, livakovića...

    Na kraju se ispostavilo da nitko nije ni poslao ozbiljnu ponudu za olma. Bez lažne skromnosti, ako je 20 milja bilo ponuđeno, to je stvarno bilo podcjenjivanje Dinama u vrijeme dok za npr, zahu netko traži 100 miliona..
  • Kwedi
    3.8k
    Ćuže na zimu se vraća s posudbe i oni tovare četvrtog napadača.

    "Ima se para, ima se s čim..."
  • Infinity
    16.4k
    25.05. sam pisao da Olmo ostaje, trebalo me slusati i ne plakati dzaba :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    transferni rokovi:
    05.09. Bugarska
    06.09. Slovačka
    08.09. Češka
    18.09. Izrael

    Jel bi mogli kojoj sirotinji uvaliti Konana Andrića?
  • xavier
    12.1k


    Bez problema, ali morat ćemo platiti :cool:
  • Pop corn
    8.4k
    Ćuže na zimu se vraća s posudbe i oni tovare četvrtog napadačaKwedi

    On zeli ostati do kraja sezone u Puli
  • Ludovic IX
    7.3k
    i nadam se da će ostati..ćemu ga vraćat da bude na klupi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions