• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Stari moj dres bez psk loga kupujem odmah

    Odlicno, napokon nesto
  • Infinity
    16.4k
    Jesi :rofl: Pa da ti se jos nadovezem.

    Ja mislim da UEFA trazi treci dres, mada u to i nisam bas 100% siguran.

    Cak i da ne trazi, tri dresa treba imati zbog potencijalne zarade. Isto tako treba imati u ponudi retro dresove ili mislis da i to treba izbaciti, jer koji ce nam k* kad u njima i ne igramo?

    U nogometu se sve vrti oko love, a tri ili vise dresova znace potencijalno vecu zaradu. Klub koji ima dva dresa je neozbiljan. Opet cu upotrijebiti tu rijec i reci da se ovdje isto tako sere o kolicini artikala, tj. ponudi u fan shopu i sad bi tu ponudu trebalo smanjiti? I to na najprodavanijem artiklu?

    Meni nije jasno zasto netko govori da nesto ne bi trebalo. Sve treba, samo nek rade, jer sto vise imas za ponuditi to je veci potencijal za zaradu. Mislis mozda da ni istok na stadionu ne trebamo, jer koji ce nam k*? Imamo zapad i sjever, zasto bi ljudima nudili veci izbor?

    Na ovom forumu su se javili ljudi kojima se prva dva dresa ne svidjaju, kao sto se recimo meni sad ovaj treci ne svidja, ali zato imas tri, bitno je da mi se svidja jedan i da kupim taj jedan, da klub zaradi.

    Ne kazem da Dinamo ne treba stalno igrati u svom plavom dresu, treba, ali to ne znaci da ne trebamo imati tri dresa. Isto tako ta dva moramo predstaviti pred domacom publikom u jednom trenutku, a koristit ce se svakako u nuzdi. Vise se i to igranje u trecem ne forsira u Europi. Plavi ce dominirati, a para kapa.
  • deda
    32.7k
    Ovo je "must have". Apsolutni top. :clap:
  • Sajla
    5.1k
    Hvala dinamu na savršeno pogođenom trenutku, moji sad znaju kaj će mi kupit za rođendan. Dres je vrhunski!
  • Patak
    2.9k
    Sve ok, vidim da sam u manjini, ne smeta mi, posebno ako financije kluba imaju od toga koristi. Meni će izgledati kao da igra Dragovoljac. Ali dobro barem smo odustali od onih zlatnih dresova, ovaj crni ću lakše podnijeti. Neka zlatnog tamo dolje.
  • NORTE
    11.5k
    Dobra je ideja druženje s igračima kad počinje i prodaja ulaznica na karatani, ali po ovoj vrućini biti tamo na asfaltu kod zapada...
    Jesu pred fan shop stavili koji suncobran barem i digli to na neku višu razinu osim druženja u malom shopu veličine dva kontejnera...
  • NORTE
    11.5k
    Objavio je klub slike i vidi se da je pred fan shopom tad bio hlad od tribine zapad, tako da su odabrali pravo vrijeme.
  • Kepec
    5.7k
    Dinamo je objavio video gospodina.
    Bravo.
    Sad se stvarno nadam da je dres već na putu iako je to sitnica koja ne može biti ni do koljena ljubavi koju taj čovjek ima prema Dinamu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Petkovicev obavezno posto ga je spomenuo
  • Crusades1986
    12.5k
    Puno bolji i kvalitetniji rad i sadržaj na društvenim mrežama. Samo tako dalje. :clap:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Dedu dovesti na prvu domaću tekmu i na terenu mu pokloniti dres.

    Minimalno.
  • Cosey
    510
    Jedno pitanjce, ova obleka kaj furaju igrači je od prošle sezone? Nova još nije stigla? Mislim na trenirke, polo majice... Moram obavezno uzeti polo i ovu običnu još dok imamo Adidas. Nekak se tim stvarima ne radujem previše od Castorea. Dresu da.
  • Boycie
    1.1k


    Sve je 22/23. Izašle su majice tamnoplava i plava - grb i adidas logo 23/24. Odlične jednostavne. 30€ -15% članska.
  • Ludovic IX
    7.3k
    naravno da nema L
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.