• miro
    3.5k
    Baš zbog svega ovoga je strahvito bitno da se pojavi netko tko će jasno komunicirati u vezi novog statuta. Ovako tapkamo u mraku i prepusteni smo novinarskim interpretacijama i "insiderskim" informacijama, koje su možda čista izmišljotina

    Ako smijem prijmijetiti, i @deda je u nekoliko zadnjih komentara prilično razočaran stanjem u klubu općenito, nebrigom za neke osnovne stvari koje u klubu veličine Dinama moraju bit posložene.
    Njega spominjem, jer vjerujem kako je puno bolje upućen od većine nas u stanje i igre koje se tamo vode, pa su mi i ti njegovi upisi vrlo indikativni.

    Sad se vidi kako novi Statut i čistka u klubu moraju ić jedno s drugim. Probalo se bez ovog drugoga i vidimo valjda svi da to jednostavno ne ide. Znači da stara garda pruža otpor i taj otpor se mora slomit
  • superhik
    10.6k
    bitno da se pojavi netko tko će jasno komunicirati u vezi novog statuta.miro

    Danas je na Telegram grupi grupa objavila da će se izjasniti po pitanju Statuta nakon utakmice protiv Osijeka.
  • sport
    2.5k
    Sve što piše Ničota je točno.Razlog,događaji u Ateni.
  • Jurki
    9.6k
    Danas je na Telegram grupi grupa objavila da će se izjasniti po pitanju Statuta nakon utakmice protiv Osijekasuperhik

    Bas zanimljivo prvo clanak u germanijaku, pa objava na telegramu. Izgleda da Nicota ovaj put ne sere i ne izmislja jer se ocito nekaj događa kaj nije bilo planirano.
  • xavier
    11.4k
    Sad se vidi kako novi Statut i čistka u klubu moraju ić jedno s drugim. Probalo se bez ovog drugoga i vidimo valjda svi da to jednostavno ne ide. Znači da stara garda pruža otpor i taj otpor se mora slomitmiro

    Davno sam rekao da svi, od predsjednika uprave do čistačice, moraju otići kako bi mogli postaviti temelje za klub kakav treba biti. Dedino mišljenje se razlikuje od mog jedino po tome što bi on ostavio...čistačice :sweat:
  • Jaro
    6k
    Sve što piše Ničota je točno.Razlog,događaji u Ateni.sport

    Nije to razlog, nemojmo se zavaravati. To je samo izlika. Jbg - u Ateni je odigrana povratna na 11m za ekipu koja je to samo cekala...
  • Klenx
    4.5k
    Razlog,događaji u Ateni.sport

    Atena je nebitna u cijelom tom kontekstu.
    To samo budala može popušit.
  • sport
    2.5k
    Ja se ne zavaravam,pišem onak kak je,a ostatak informacija nije za javnost.
  • sport
    2.5k
    Neki dan sam pisao o savjetodavnom tijelu Mirka Barišića (njegov bivši I.O.), Peras,Tomačić(produžena ruka Hanžela) kako zapravo nema nove uprave a za sve je kriv Šimić i da ista ekipa upravlja klubom i jedini im je cilj kako se u klubu i dalje zadržati.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Za sve je kriv Šimić?
  • sport
    2.5k
    Pa tako pišu plaćenici.
  • Droljo
    6.4k
    Ja osobno želim uspješan nogometni klub koji nitko ne krade. Meni dovoljnomarcio amoroso

    To je u pravilu i sve šta želim. E sad je pitanje kako i kojim putem do toga doći. A tu odgovor nemam.
  • masacusec
    3.2k
    Mirka Barišića (njegov bivši I.O.), Peras,Tomačić(produžena ruka Hanžela)sport

    Toj ekipi nije u interesu niti dobro niti loše Dinamu, već isključivo ostanak u svojoj fotelji!
  • Armagedon13
    958
    Prijedlog novog statuta po šemi 28+28+3+1 je cementiranje vlasti predsjednika i sponzora,ne vidim ja tu neki napredak za članove
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.