• Ivanmtk
    884
    Vidović se vucara po stadionu sa starim.. Valjda je potpisao..
  • Patak
    2.6k
    Jedan od komentara... Zanimljiv.

    That's good ! But Xavi will never bring some of these team B players to team A. They are just there wasting, then at the end they will loan or sell them for no reason. He needs to groom them or make them accustom to the experienced players. He will not do it. He will be there selling and reducing players salaries. I don't really understand Xavi at all ‍♂️ not fellas! I Pray that, he improve and win trophies this season, amen !
  • Infinity
    15.5k
    Budimo realni, Barca je dovela i igraca iz Kustosije. To ne znaci da ce on postati igrac. Isto tako je Barca platila Dinamu igraca koji je propao, a mi smo njima besplatno uzeli igracinu.
  • Lynx17
    3.2k
    Cini mi se da neki ovdje neznaju sto znaci losa sreca (blago vama).

    Vi STVARNO zelite prikazati transfer Stojkovica kao los, jer se ozlijedio na zaigravanje?!
  • Ivanmtk
    884
    bravo. Uvijek realno i i sridu!
  • sport
    2.6k
    Da,loša sreća za Stojkovića i Dinamo.
  • Facke
    2.8k


    Upravo tak. I neznam otkud to nezadovoljstve. S Vidovicem bumo doveli sestog igraca ove lete. Stojkovic je jednostavne bil peh. Ja sam za sad zadovoljen. A ljudi su jednostavne pre negativni. Ja to razmeti nemrem. Sezona je duga. Za pojacanja ima jos male vremena.
  • puxigadjurdja
    1.5k

    sad će ti jedan dečko s par brojeva u nicku objasnit da su to prinove, da je on za stojanovića ali ne kačavendu, da ne kuži da se Kaneku ne da prilika, da imamo love i da moramo dovest 2-3 kapitalca.

    Btw, ja se slažem s tobom.
  • Sunja86
    1.1k
    Može ih doći 20 ako ni jedan ne valja kakve koristi
    Kačavenda-najgluplji potez s obzirom na okolnosti oko ozljede
    Kaneko- vidjet cemo zasada izgleda da ne moze pomoći ni kao rotacijski igrač
    Benrau- čisto ok trebao bi biti dovoljno dobar za rotaciju
    Myhka- zasada solidan nadam se da će biti zdrav jer i za njega se provlače priče o ozljedama
    Stojković- peh da se ozljedi na zagrijavanju i neće nam biti na raspolaganju da nam pomogne u ovoj sezoni
    Vidović-vidjet cemo

    Otišli:Ademi,Oršić,Ivanušec,Šutalo pa ti vidi jesmo li ih nadoknadili
  • Jurki
    9.8k
    S Vidovicem bumo doveli sestog igraca ove leteFacke

    Mogli smo jos pridodati 5 juniora i taman bi imali 11 novih igraca. Top posao za klub koji je prihodoval 60+milja eura.
    A ovi u upravi nek samo gledaju saldo na racunu a prvu momcad ko jebe. Kad bu doslo do nekog poraza onda bu drvlje i kamenje po treneru.
  • dumitrumitu
    971
    Možda ne vjerovati nekome tko se tek registrirao i krenuo spamati insajderske info.
  • Jurki
    9.8k
    to je vjerojatno onaj kaj je vec pozobal danas par banova s nekoliko racuna.
  • dumitrumitu
    971
    To sam i ja odmah pomislio.
  • Georginho
    62
    Pročitao upravo 30ak stranica na temi. Mislim si koga smo doveli. Vrtim i portale između postova na temi, a kad ono sve skupa...
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Kad ono sve skupa more novih forumasa koji trollaju i 5 starijih forumasa koji svaki dan 10 put napisu da nam trebaju pojacanja a ne prinove i da nam fali stoper,zadnji vezni,spica i krilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions