• emilperska
    5.4k
    Također,
    Da ne ispadne da sam ja branitelj ove tzv. Uprave,
    pozivam novinare koji prate ovaj portal da istraze cijeli posao s Kacavendom. Dakle, zasto je doveden na posudbu s opcijom otkupa ako se znalo da ide na novu operaciju i da nema nogometa do ozujka, a da ne govorim ikakvi otkupi ugovora za 3 mil bez nastupa ili s jednim nastupom za Dinamo.
    Da li je to celicna lady dogovorila ili Šimić koji je navodno kum malom? Velim navodno jer se to po forumima spominje..
  • IceMan
    2k
    No al osim avionske karte za Split jos nikakvih dokaza nema da on ide u Hajduk.

    Jel moguce da ipak dolazi nama ili su sanse 0..?
  • mali M
    5.1k
    Također,
    Da ne ispadne da sam ja branitelj ove tzv. Uprave,
    emilperska

    uf već sam se prepao... reko nisi valjda...
  • emilperska
    5.4k

    Stalni branitelj*
    Ali to se nece desit jer su lesinari bas taj posao navodili kao primjer da je celicna lady lupila stiklom od 10 cm od pod i dovela Kacavendu. To sta je mali ispao polomljen, vise nije problem celicne lady. Ako ga je ona dovela..
  • Sajla
    5.1k
    Dok daje pare može biti netko i iz Možemo što se mene tiče.scooniepenn

    i o tome bi se dalo razgovarati. onaj tko daje pare je sponzor i nema pravo odlučivanja, a ovo je kupovanje mjesta u upravi što je svojevrsna privatizacija i otvara vrata raznim interesima.
  • OsamŠest
    3.3k
    No al osim avionske karte za Split jos nikakvih dokaza nema da on ide u Hajduk.

    Jel moguce da ipak dolazi nama ili su sanse 0..?
    IceMan

    Zagriženi navijač Hajduka, moj prijatelj, isto bolesnik kao i svi mi ovdje, javio je da je Filipov brat Adam (i još netko iz obitelji Uremović) zapratio Hajduk.
  • emilperska
    5.4k

    Zasto imas takve prijatelje? :naughty:
  • Zagi
    7.6k
    Dok daje pare može biti netko i iz Možemo što se mene tiče.scooniepenn
    Pazio bih se ovakvih zaključaka.
    Za smiješne pare ima krucijalnog člana uprave jer Vlatka i taj njegov direktor Lane mogu što god požele, a vidimo posljedice već nakon par mj.

    Da ne spominjemo pokušaje sa onim postotcima oko statuta gdje bi 20% (opet na isti način ključnih) išlo upravo.......
    Sponzorima!

    iprike na off-u ali morao sam upozoriti na ovo. Trebalo bi prebaciti.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Pozdrav svima.

    Toplo se nadam da Jakirović i uprava imaju u vidu kvalitetno lijevo krilo. Nakon prodaje Ivanušeca, a sada nažalost i ozljede Stojkovića, ostati praktički samo na Marinu je apsurd, a prijelazni rok otkucava... Ne mogu vjerovati da smo se doveli u ovakvu situaciju! Nadam se, a i vjerujem Jakiroviću i upravi da će što prije sanirati i adaptirati tu, po meni, daleko najkritičniju poziciju. Samo jako.
  • OsamŠest
    3.3k
    Zasto imas takve prijatelje?emilperska

    Šutim i trpim za 10 dana besplatnog mora. Ciganija.. :joke:
  • scooniepenn
    3.3k

    Nisi me očito shvatio. Poanta mog posta je bila da mi je u ovoj ionako prijelaznoj Upravi bolje da je kao jedan član netko tko daje pare, nego netko tko je uhljeb pa još i parazitira na naš račun. Realno, da trenutno formiram Upravu niti jedan od navedenih mi ne bi u njoj bio, Šime direktor sportskog sektora i to je to.
  • scooniepenn
    3.3k


    Baš sam odgovorio kolegi Sajli što sam pod svoj upis mislio pa neću dalje offtopičariti.
  • Orc123
    7.8k

    A zasto da ih se brani? Ja cu im prvi skinuti kapu ako u ovih 5dana naprave ono sto su trebali u ova 3mj! Nemam ih peoblem pohvaliti ali za sto? Za to da smo ostali bez 3 od 5 najboljih igraca? A da za to nisu dovedene adekvatne, a za neke ni nikakve zamjene?! Otpisano je besplatno jos nekoliko igraca koji su mogli pomoci. Dovedena su 5 igraca od toga su nam ostala 3 na dispoziciji od kojih samo na jednoga trener racuna! Zaradili smo do sad 55m eura a reinvestirali smo 5m eura, zaostajemo 8 bodova u prvenstvu, vec smo promjenili trenera! Imaju 5 dana da odrade posao za koji su placeni, ne volontiraju! Novaca ima, europa je tu, ako su sposobni rijesit ce ta 3-4 pojacanja koja su nam potrebna za izgurat sezonu!
    Dosli smo od Orsica i Ivanuseca da nam se sad za poziciju startera bore Menalo i Marin, da nemas zamjene u sredini osim Sucica, da ri oba beka nemaju zamjene, da i dalje nakon godinu dana ne mozes odmoriti Misica! I ne smijem zaboraviti da smo za 3 reprezentativca izvukli ali ono minimum koliko smo mogli za njih izvuci! Nit smo se bas iskazali u toj prodaji.
  • Sunja86
    1.2k
    Nama treba pod hitno još jedan veznjak mi smo trenutno na 4 veznjaka Mišić,Bulat,Ljubičić,Baturina s time da je Ljubičić više pokriva beka nego veznog igraca, Sučića neću uopće da računam dečko trenutno nije ni približno kavaliteta za Dinamo nek se jedan ozljedi drugi nabere kartone mi smo u samo takvom problemu
  • i more je plavo
    1k
    Jel meni promaknulo usred gužve, ili Dinamo još nije službeno objavil Petkovo produzenje ugovora.
    Jel to ziher ili bu i tu nekih problema u zadnji tren ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions