• Georg Koch
    4.5k

    Najviše volim igrati kao prednji vezni. Naravno, ako me se stavi na neku drugu poziciju, mogu i tamo igrati. Neće biti problem. Bitno mi je samo da igram.'

    Na poziciji centarfora nije ti neka konkurencija?

    "Haha ma nisam ja klasični centarfor, više prednji vezni. Konkurencija je dobra, vidjet ćemo što će se dogoditi."

    2. Intervjua.
    Covjek nije spica, sta vam je
  • Ludovic IX
    7.2k
    S obzirom na sve, pjaca bi se uklopio u ovogodišnje dolaske. Možda ne bi prošao liječnički ali bi vjerojatno potrgao koljena do 10.mj3seca
  • marcio amoroso
    36.4k
    Držite se teme!! Svaki sljedeći post o nekim gepecima, gemištima i ostalim glupostima je 3 dana ban.
  • austrijanac
    4k


    Dragi moj mm8,

    Procitaj sto sam napisao, pa odgovori.

    Kazem da je najvise dominirao iza spice ili u paru s drugom spicom po videima koji su meni dostupni.

    Najvise dominirao iza spice.

    Hvala.
  • Orc123
    7.8k
    Vidovic je do sad odigrao najmanje utakmica na poziciji spice a najvise na poziciji ofenzivnog veznjaka! I sam je potvrdio da mu to pase! Moze on i krilo ali nema dovoljno brzine da bi mu to bila primarna pozicija, za spicu je pre lagan, znao je igrati i poziciju iza napadaca nesto kao 2. Napadac.....znaci kod nas ce vjerojatno biti back up za Baturinu i za lijevo krilo jer trenutno posteno krilo osim Spikica ni nemamo!
  • Georg Koch
    4.5k
    dragi moj austrijanac, razumijem ja to samo kazem da decko nije spica, jer da jest isticao bi i sam to a ne da mu najvise odgovara druga pozicija, samim time ne mislim da je tu vise dominirao.
    Sve 5, nek on nama dodje pa cemo po pivu u njegovo ime u 12.mjesecu kod tebe u Beču :D
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Auuuu koja akcija danas na ovoj temi, logiram se i vidim 30 stranica ne pročitanih. Taman pomislio da su naši mokri snovi, famozni Ojeda i Despodov bratko potpisali i obradovali forum. Kad ono ćorak, veliko NIŠTA. Tema glavna Uremovic, ma ko ga Hebe, neka ide tovarima. Doći će nam još bolji, ubjedzen sam u to. Bole još koju tekmu u nogama i bit će bolji od bilo kojeg drugog
  • Žan
    160
    Ovo mi je najstresniji prijelazni rok u 30 godina života, toliko mi je stresno sve ovo oko Dinama da ne znam sta mi moze vise izvuc osmijeh na lice.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Zona Dinamo forum je prvi sa upisima svojih članova nacea priču o potencijalnom dolasku Vidovića u Dinamo, još prije dosta tj. Nek se zabilježi, kaki SN, IMBEX, 24h itd
  • scooniepenn
    3.3k

    Pošto se vlasnik Lana grupe Nikola Hanžel ovdje stalno spominje, o kojem samo znam da ima najveću tiskaru kad je riječ o ambalaži u ovom dijelu Europe i da je drugi najveći sponzor Dinama nakon PSK, zamolio bih one upoznatije da mi objasne njegove krimene da budem upućeniji.
  • Nino Bule
    13.4k

    Hdz tajkuncic, imao i neke procese protiv sebe, mislim cak i jednu pravomocnu presudu
  • mali M
    5.1k
    Ovo mi je najstresniji prijelazni rok u 30 godina životaŽan

    u pravu si, ali isto tako nije najgori.. najstresniji je zbog količine negativnosti i panike koju potencira velik broj navijača..
  • scooniepenn
    3.3k


    Slažem se, pojačanje je obrambeni igrač ranga Teophillea, Tonela ili Cufrea kad su dolazili u Dinamo.
  • scooniepenn
    3.3k


    Zahvaljujem na pojašnjenju. Dok daje pare može biti netko i iz Možemo što se mene tiče. Izvukao bih mu i dodatnu lovu za sponzoriranje Petkovog ugovora :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions