• Mr Anderson
    7.9k

    Da, nebi bio pojačanje. Kaj ti nije jasno? Pojačanje bi bio igrač koji je bolji od svihbstopera koje trenutno imamo. On to nije. Ne očekujem stopera klase Josipa Šutala, ali se nadam barem nekom koji je osjetno bolji od jednog Perića.
  • Captain America
    17.6k
    Pa Jakir je rekao da traži pojačanja koja upadaju u prvih 11. Uremović taj nije. Sazonov (neko je spomenuo Torino) i slični igrači su ti.
  • Zagi
    7.6k
    16.9. oprilike oko podneva nakon odgledane jutarnje utakmice očekujem od Jakira nešto u vidu...
    "Kakve su ovu pizdarije i jel itko išta radi u ovom klubu? Imamo pojačanje!"


    E i veliki plus za Vidovića. Mali će biti strašan.
  • Droljo
    8k
    Vidović zadužio broj 17.ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake

    Izvor?
  • Dadox
    19
    eto nije mi jasno ovakvo površno gledanje stvari.Uremović je sigurno pojačanje za Dinamo i u okviru onoga što mi možemo platiti. Sve su drugo maštarije.
  • Mali Zeus
    12.6k
    @DroljoJe, najbolje da ti otkrije izvor.
  • nemapredaje
    3.2k


    Ok, ako mi gledamo površno, onda molim da nam daš argumente po kojima je Uremović pojačanje za Dinamo.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zanimljivo koliko ljudi si uzima za procjenu tko bi a tko ne bi bio pojacanje i na temelju cega se to zakljucuje. Uostalom, isto se pricalo i za Medica koji je isto igrao u cvajti kao Uremovic, Orsica kad je dosao iz Juzne Koreje pa su oni pokazali tko su i sta mogu (ovi iz Ajaxa su debili ocito). Eto ako nam Uremovic nije pojacanje onda ce Perkoviceva posudba biti pa smo na 4 stopera opet. Nije mi jasno koga biste vi doveli i za koju cifru, covjek ima pristojnu karijeru i raskinuo je ugovor sto znaci da se sve da dogovoriti, ne znam koji igrac bi nekima udovoljio na toj poziciji i tko je taj kapitalac kojeg svj prizeljkuju.
  • dinon7
    849

    Ja se slažem da on za Dinamo nije pojačanje ali da je netko koga bi volio imati u ekipi, jest. Imamo 20 utakmica do kraja polusezone, mi igrača u rotaciji nemamo. Nažalost. Jedna dvije ozljede, plus kartoni i sve pada u vodu. Zato smatram da bi svakako bio netko koga bi želio vidjeti u Dinamu ali nebih ga svrstao u rang pojačanja
  • Hrc-Vg
    346
    Ak Perković odlazi, normalno bi bilo da dođe bar jedan stoper...Uremović za 0 EUR uopće nije loša opcija, nije za prvih 11, al je definitno dobra opcija za rotaciju. Pogotovo zato jer može igrati i beka...Šteta.
    I da je on došao, trebo bi nam stoper za prvih 11, nadam se da nećemo ispasti neozbiljni...
  • emilperska
    5.4k
    Necu pametovat nikome na Zoni. Uclanio sam se "tek" prije 6 mj, nevezano sto dugo citam paralelno s nekad snetom kojeg sad bojkotiram jer su jogurtovi sponzori, pa samim time ne zelim na jogurt stranicama imat aktivan profil.
    Aktivirao sam se sluzbeno na Zoni kad je bila mobilizacija u ozujku radi skupstine. Uclanjivao sam 10 clanova uze i sire obitelji i profil na Zoni je bio najbolje sredstvo komunikacije i radi svih onih mailova koje smo u klub slali radi suspenzije nadzornog odbora itd. U tom periodu, dosta se nas aktiviralo na Zoni i za njih 90% sam siguran da ako nisu pretplatnici su barem clanovi.

    Ono sto sad primjecujem u par dana je jakoooo puno novih profila, mamicevskog backgrounda koji se javljaju s komentarima kako nista ne valja ili samo da bi srali po Šimiću. Ja ga prvi nisam stedio, ali simptomaticno mi je da se u 4 dana stvori toliko novih profila kojima nista ne valja i koji komentiraju samo transferi temu. Ili jos gore, sad svaki drugi novi clan ima neke tzv.inside info sad. Ja sam dosad na ovom forumu u 6 mj napisao jednu inside info i to za Petkov novi ugovor (petak ili subota) jer mi je obiteljski prijatelj, prijatelj s njegovim starim i receno mi je da to smatraju rjesenim.
    Po meni za fake inside info kojih imamo inflaciju, treba ici ban. Takoder, ako glava na Zoni stvara vojsku botova koji su svi uclanjeni prije 4 dana i nista im ne valja, molio bi Moderatore da isprate to i procijene da li su fake profili.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ak Perković odlaziHrc-Vg

    Precudno mi je da tako neko pojacanje tek tako puste a kad je igrao bio je ok
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions